لاریجانی نمایه

رئیس مجلس طی تماس تلفنی با رئیس کمیسیون عمران مجلس به هیأتی از نمایندگان برای سفر به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی مأموریت داد.

به گزارش مشرق، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، صبح امروز، شنبه (۱۸ آبان ماه) طی تماس تلفنی با محمدرضا رضایی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گزارشی از آخرین وضعیت خسارات وارده و اقدامات صورت گرفته برای کمک به آسیب دیدگان زلزله دریافت و بر لزوم بسیج همه امکانات برای کمک رسانی و بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تاکید کرد.

ببینید:

عکس/ وضعیت وحشتناک یک خانه زلزله‌زده در سراب

فیلم/ خبرهای تازه از مناطق زلزله‌زده تبریز

لاریجانی در ادامه این گفت‌وگو  به رییس کمیسیون عمران ماموریت داد تا با اعزام هیاتی از اعضای این کمیسیون،  نحوه امدادرسانی و اسکان حادثه دیدگان و نیز مداوای مصدومان مورد بررسی قرار گرفته و گزارش آن  تقدیم مجلس شود.

رییس مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی تلفنی با رییس کمیسیون عمران، با توجه به نزدیک  بودن فصل سرما نسبت به تسریع در آماده سازی واحدهای مسکونی برای خانوارهایی که مسکن آنان در زلزله تخریب شده است، تاکید کرد.

رییس کمیسیون عمران مجلس  نیز در این گفت و گو ضمن ارائه گزارشی از میزان تخریب های ناشی از زمین لرزه و بودجه مورد نیاز برای اسکان دائم  حادثه دیدگان،  به دکتر لاریجانی اطمینان داد نسبت به اعزام فوری  هیئتی از نمایندگان عضو کمیسیون مذکور به مناطق زلزله زده و تهیه گزارش میدانی از این مناطق اقدام شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha