آذری جهرمی

در اینستاگرام وزیر ادعا شد متن نطق خانم زرآبادی ساعت ۱۱:۴۸ منتشر شده، درحالی‌که طبق تصویر زیر، متن نطق نماینده مردم قزوین رأس ساعت ۱۱:۵۰ و پس از آغاز ایراد نطق، روی خروجی سایت قرار گرفته است.

به گزارش مشرق، دو روز گذشته در پخش زندۀ صفحه اینستاگرام وزیر ارتباطات، مطالبی دربارۀ پایگاه خبری «نماینده» مطرح شده که این رسانه توضیحاتی دراین‌خصوص به مخاطبان ارائه کرد.

براساس گزارش پایگاه خبری نماینده، در بخشی از این پخش زنده، با هدف رفع اتهام شنود تلفن «خانم زرآبادی، نماینده قزوین» توسط وزیر ارتباطات، به انتشار متن نطق این نمایندۀ منتقد وزیر، دو دقیقه قبل از آغاز نطق توسط سایت «نماینده» اشاره شده است.

بیشتر بخوانید

آقای جهرمی! آیا این کار حق الناس نیست؟

آمارسازی‌های آذری جهرمی برای مردم و نمایندگان مجلس+سند

یک سند از نمایش دروغ در لایو اینستاگرامی جهرمی! +فیلم

گر چه ارتباطی میان «شنود تلفن» و «انتشار متن نطق» وجود ندارد و علت استناد به آن هنوز هم محل ابهام است، اما لازم به توضیح است: یکی از قواعد اولیۀ فعالیت خبری در پارلمان این است که نمایندگان مجلس برای انعکاس بهتر نطق‌هایشان، متنی را که از قبل تهیه نموده‌اند در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهند. با توجه به اینکه پایگاه خبری «نماینده» طی سال‌ها فعالیت تخصصی در حوزۀ مجلس شورای اسلامی، مورد اعتماد نمایندگان همۀ طیف‌های سیاسی قرار گرفته است، نمایندگان محترم در کنار سایر خبرگزاری‌ها، متن نطق خود را در اختیاران خبرنگاران «نماینده» نیز قرار می‌دهند.

البته در اینستاگرام وزیر ادعا شد متن نطق خانم زرآبادی ساعت ۱۱:۴۸ منتشر شده، درحالی‌که طبق تصویر زیر، متن نطق نماینده مردم قزوین رأس ساعت ۱۱:۵۰ و پس از آغاز ایراد نطق، روی خروجی سایت «نماینده» قرار گرفته است.

اینکه چنین ادعای غلطی در پخش زندۀ وزیر ارتباطات مطرح می‌شود، نـشـان‌دهـنـدۀ ایـن اسـت کـه یـا بـانـد غـیـرحـرفـه‌ای آقـای جـهـرمـی از حداقل‌های عرصه خبری بی‌اطلاع بوده و حتی توانایی خواندن صحیح اعداد بالای یک خبر را هم ندارند؛ یا اینکه از روی غرض‌ورزی و صرفاً برای اینکه از خود رفع اتهام کنند، بدون آنکه دلیل محکمه‌پسندی داشته باشند انگشت اتهام را به سمت دیگران دراز می‌کنند.

این احتمال نیز مطرح است؛ با توجه به اینکه ماهنامۀ «نماینده» در شمارۀ اخیر خود به‌طور مستند و دقیق به موضوع اجرای سند استعماری ۲۰۳۰ در وزارت ارتباطات پرداخته است، چون آقای جهرمی پاسخ و توضیحی در این زمینه ندارند، تلاش می‌کنند به اعتبار مجموعۀ خبری «نماینده» خدشه وارد نمایند؛ که قطعاً مخاطبان محترم و وکلای مردم در مجلس شورای اسلامی به غیرحرفه‌ای بودن این رفتار وزیر ارتباطات توجه داشته و به آن وقعی نمی‌نهند.

دانلود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • IR ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
    1 1
    معلومه زرابادی بدجور زده تو برجک وزیر!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس