کشتی آزاد

نمایندگان کشورمان در مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان (زیر ۲۳ سال) به مصاف حریفانشان رفته‌اند و ۳ نماینده راهی نیمه نهایی شدند.

به گزارش مشرق، رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان (امیدها) از صبح امروز، با برگزاری مسابقات ۵ وزن نخست در شهر بوداپست مجارستان آغاز شد و نمایندگان کشورمان در اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰ و ۹۷ کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند.

بیشتر بخوانید:

دبیر: وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است

* نتایج نمایندگان کشورمان تا اینجا به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۲۰ نفر حضور دارند، علیرضا سرلک در دور نخست با نتیجه ۴ بر یک رازمیک میساکیان از ارمنستان را شکست داد. وی دور دوم با نتیجه ۵ بر ۲ از سد ریکوتو آرای از ژاپن کشتی گذشت و راهی یک‌چهارم نهایی شد. سرلک در این مرحله روبرتی دینگاشویلی از گرجستان را با نتیجه ۷ بر ۴ شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم ابوالفضل حاجی‌پور در دور اول با نتیجه ۳ بر صفر و با ضربه فنی مغلوب جایدین الرمان از آمریکا شد که با توجه به شکست این کشتی‌گیر در دور بعد مقابل حریف قرقیزستانی، حاجی پور از دور رقابت‌ها کنار رفت. در این وزن ۲۴ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۲ شرکت کننده دارد، امیرحسین حسینی در دور اول با نتیجه ۵ بر ۲ آرمان آندراسیان از ارمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل انس اوشلو از ترکیه با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله امر حسین از مصر را با نتیجه ۵ بر ۲ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم علی سوادکوهی نماینده کشورمان به دلیل عدم اخذ روادید از حضور در این مسابقات بازماند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گُلیج در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر لوکاس کراساسکاس از لیتوانی را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۶ از سد گی وی ماتچاراشویلی از گرجستان گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. گلیج در این مرحله به مصاف خرامیانکوف از بلاروس می‌رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس