کد خبر 1001126
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
افزایش حمایت از استیضاح ترامپ در جامعه آمریکا

نظرسنجی‌های انجام شده در آمریکا نشان می‎دهد که حمایت از تحقیقات برای استیضاح رئیس جمهور این کشور همچنان در حال افزایش است.

به گزارش مشرق، نشریه نیویورک تایمز در گزارشی به موضوع تحقیقات درباره استیضاح رئیس جمهور آمریکا پرداخته و می‌نویسد: تحقیقات برای استیضاح دونالد ترامپ موجب ایجاد دو دستگی در میان مردم آمریکا شده است.

این نشریه آمریکایی می‎افزاید: حمایت از تحقیقات درباره استیضاح ترامپ حتی در مناطقی که وی در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در آنها برنده بوده و همینطور در میان گروه‌های مستقل سیاسی همچنان در حال افزایش است.

بیشتر بخوانید:

گزارش نیویورک تایمز می‎گوید: حمایت فزاینده‌ای از تحقیقات برای استیضاح ترامپ وجود دارد که در نهایت می‌تواند به اخراج وی منتهی شود.

نظرسنجی انجام شده از سوی وبسایت «فایو ثرتی ایت» در روز ۱۱ اکتبر نشان می‌دهد که ۴۹.۳ درصد از شرکت کنندگان، از این تحقیقات حمایت می‌کنند.

نظرسنجی دیگری از سوی واشنگتن پست انجام شده که ۵۸ درصد از شرکت کنندگان در آن می‌گویند اقدام مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر آغاز تحقیقات درباره استیضاح ترامپ تصمیم درستی بوده است.

شبکه آمریکایی فاکس نیوز با انجام یک نظرسنجی، گزارش داده که ۵۱ درصد از مردم آمریکا موافق استیضاح ترامپ هستند.

شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی آمریکا مصاحبه‌ای با «لارنس ترایب»، استاد قانون اساسی، در این باره انجام داده که وی می‌گوید: امتناع ترامپ از همکاری با مجلس نمایندگان آمریکا در تحقیقات برای استیضاح و همچنین تصمیم اخیر او در قبال سوریه از نوع اقداماتی هستند که به عقیده مردم آمریکا می‌توانند او را به سمت استیضاح شدن و پیامدهای آن سوق دهند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس