رضا شاهرودی

‎مربی تیم فوتبال امید با تاکید بر اهمیت حمایت همه جانبه از این تیم گفت:باید همه ما باور داشته باشیم که این تیم ظرفیت انجام کارهای بزرگی را دارد.

به گزارش مشرق، رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال المپیک که به همراه این تیم در اردوی قطر حضور دارد در خصوص شرایط این اردو گفت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوبی داریم. تمرینات خوبی از هر نظر در تهران داشتیم و یک بازی تدارکاتی بسیار مفید برابر شهر خودروی مشهد برگزار کردیم.

وی افزود: امکانات اردو هم واقعا ایده آل بود، همچنین در قطر هم وضعیت بسیار خوبی داریم. همینطور یک فرصت مناسب برای بازی برابر تیم قدرتمندی مثل استرالیا. این تیم یکی از قدرت های فوتبال آسیا در این رده سنی است که می تواند به روند برنامه های آماده سازی ما کمک کند. ما هم تیمی داریم که حالا تجربه خوبی دارد، بازی های تدارکاتی زیادی انجام داده و انگیزه زیادی برای این بازی در تیم می‌بینم.

بیشتر بخوانید:

واکنش قلعه نویی به رفتن فرهاد مجیدی از تیم ملی امید

شاهرودی با اشاره به خاطره خودش از رویارویی ایران و استرالیا در سال1998 گفت:خوشحالم که من و حمید استیلی هم بخشی از یک اتفاق ماندگار در تاریخ فوتبال ایران بودیم و مسابقه برابر استرالیا در فوتبال ما همیشه یادآور حماسه ملبورن است. با این وجود به بچه های تیم امید گفته ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند می توانند مثل همان تیم ١٩٩٨ تاریخ ساز باشند.

مربی تیم المپیک در پایان گفت:مسئله مهم این است که خودمان به این تیم امیدوار باشیم و توان واقعی‌مان را بشناسیم. این بچه ها بسیار مستعد و توانا هستند، من ماه ها کنار آنها زندگی کرده ام و ایمان دارم می توانند کارهای بزرگی انجام بدهند. امیدوارم همه اهالی فوتبال در این چند ماه آینده به تیم امید انرژی مثبت بدهند چون باور دارم اگر با روحیه و خودباوری وارد مسابقات شویم این تیم می تواند در تاریخ فوتبال ایران نام خودش را ثبت کند.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس