کد خبر 1000563
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
شکنجه کودک

پدر شکنجه گر که با اقدام وحشتناکی در مرند جنجال به پا کرده بود کینه عجیبی به دل داشت. این مرد با آزادی از زندان برای انتقام گیری از زنش دست به کار عجیبی زد و پس از فرار به تهران دستگیر شد.

به گزارش مشرق، مهر سال گذشته فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن صحنه کودک آزاری دختر سه ساله‌ای از سوی پدر شکنجه گرش به تصویر کشیده شده بود. پدر خشمگین با کمربند کودکش را کتک می‌زد و حتی روی بدن دختر کوچولو که نازنین زهرا نام دارد آثار سوختگی با سیگار نمایان بود و دخترکوچولو شرایط سختی را زیر شکنجه‌های پدرش تحمل می‌کرد و اشک می‌ریخت و پدر جوان در فیلم تکرار می‌کرد نگاه کن، نگاه کن. تحقیقات پلیسی رقم خورد و مشخص شد که این پدر سنگدل در شهرستان مرند زندگی می‌کند و مادرش نیز قبل از انتشار این تصاویر از ربوده شدن دخترش از سوی شوهرش شکایت کرده بود. بررسی‌ها نشان از آن داشت که پدر و مادر نازنین زهرا از همدیگر طلاق گرفتند و در حالی که سرپرستی دختر در اختیار مادرش بود، پدر خشمگین با دروغ پردازی دخترش را از خانه مادربزرگش به خانه خود برده و این شکنجه‌ها را به تصویر کشیده است.

بیشتر بخوانید:

قصد سرقت نداشتم، بخت با من یار بود!

ماموران در تجسس‌های پلیسی پی بردند که پدر خشمگین اعتیاد به مواد مخدر دارد و خیلی زود نازنین زهرا در اطراف شهرستان مرند شناسایی شد و تحویل بهزیستی قرار گرفت و تلاش پلیس برای دستگیری متهم ادامه داشت که ماموران در تحقیقات گسترده و میدانی اطلاع یافتند که مرد جوان به تهران فرار کرده است. ردیابی‌ها ادامه داشت که ماموران در عملیات پلیسی موفق به دستگیری این مرد افیونی شدند. مادر نازنین زهرا در تحقیقات پلیسی گفت: شوهرم مرد خشنی بود و زمانی که با او زندگی می‌کردم برای این که بخواهد خواسته هایش را عملی کنم دخترم را اذیت می‌کرد تا این که به خاطر مسائل اخلاقی شوهرم تصمیم به طلاق گرفتم و دادگاه حضانت نازنین زهرا را به من داد. وی افزود: من در کنار خانواده ام زندگی می‌کردم و پدر نازنین زهرا در آن مدت مرا اذیت می‌کرد و با انجام کارهای خشن مرا وادار می‌کرد خواسته هایش را عملی کنم و حتی چند بار شیشه‌های خانه پدر و مادرم را شکست و با داد و فریادهایش برای خانواده ام مزاحمت ایجاد می‌کرد.

زن جوان ادامه داد: یک روز که در خانه نبودم پدر نازنین زهرا به بهانه دیدن دخترش به خانه پدرم رفته بود و با دروغ پردازی دخترم را همراه خودش بیرون برده بود و زمانی که از این ماجرا با خبر شدم از پدر فرزندم به خاطر ربودن دخترمان شکایت کردم و فکر نمی‌کردم او به دخترمان آسیبی برساند تا این که یک فیلم به دستم رسید که در آن پدر نازنین با کمربند دخترم را کتک می‌زد و ضجه‌های دخترم همراه صدا کردن من بود و در ادامه پدر خشمگین می‌گفت گوش کن، نمی‌خواهی بازگردی؟ مادر نازنین زهرا به خاطر فشار و شدت استرسی که با دیدن این تصاویر داشت دست به خودکشی زد که همسایه‌ها توانستند مادر جوان را به بیمارستان منتقل کنند و او را از مرگ نجات دهند. پدر شکنجه گر پس از انتقال به زندان همچنان در حال انتقام گیری از همسرش بود تا این که پس از آزادی سناریوی کینه جویانه‌ای را رقم زد.


انتقام گیری عجیب
پدر نازنین زهرا از زندان آزاد شد و پس از یک مدت اعتمادسازی به سراغ همسرش رفت، اما هنوز لحظاتی نگذشته بود که پلیس به سراغ مادر نازنین زهرا رفت و پس از بررسی کیف زنانه مواد مخدر زیادی از کیف مادر جوان به دست آورد و همین کافی بود تا مادر نازنین زهرا بازداشت شود. زن جوان که در توطئه شوهر کینه جویش گرفتار شده بود توانست با مدرک ثابت کند که این مواد مخدر را شوهرش در کیفش جاسازی کرده است. مادر جوان آزاد شد و قاضی پرونده برای شوهر شکنجه گر حکم جلب صادر کرد و زن جوان از مرند به تهران سفر کرد و از یک موسسه خیریه که در ماجرای نازنین زهرا از آن‌ها حمایت کرده بود درخواست کمک کرد. موسسه خیریه پس از بررسی‌های قانونی و هماهنگی با کلانتری ۱۱۰ شهدا یک قرار صوری با پدر نازنین تدارک دید و پدر کینه جو که در ماجرای انتقام گیری از زنش فراری بود به تهران سفر کرد و در محل قرار حاضر شد. پدر نازنین زهرا با حضور در محل قرار از سوی ماموران پلیس تهران دستگیر شد و برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند قرار گرفت.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 18
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۰۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  13 0
  واقعا دردناکه!!چقدرباید پدری سنگدل و خوی حیوانی داشته باشه که جگر گوشه اش را شکنجه کنه روی حیوانم سفید کرده از وقاحت وبی رحمی درباورم نمی گنجد!
 • سعید IR ۰۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  6 2
  یکسال پیش فیلم این طفل معصوم را اتفاقی دیدم، چند روز اول که واقعا حالم خراب بود. خداشاهده تو ماشین خودمو زدم بعد دیدن فیلم. هنوز که هنوزه یادش میافتم به والله دلم آتش میگیره. خودم دوتا فرزند دارم دخترم همسن همین دختره بیگناهه. از اینکه میبینم این مردک پس فطرت هنوز دور و بر این دخترک میپلکه اعصابم خورد میشه. بکشید بالا کثافتو یه جامعه راحت بشن از شرش...
 • احمد IR ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  9 0
  پدر شکنجه گر پس از انتقال به زندان همچنان در حال انتقام گیری از همسرش بود تا این که پس از آزادی سناریوی کینه جویانه‌ای را رقم زد. واقعا خنده داره آدم با این وحشیگری نرفته بیاد بیرون این علت اصلی افزایش خشونت و خلافکاری در کشوره برخوردهای سوری و فاقد اسر پذیری
 • سید IR ۰۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  6 1
  آقا این عکسو از خبرتون بردارید. دختر دارها روانشون متلاشی میشه با دیدنش. جناب رئیسی فکری به حال اصلاح مجازات کودک آزاری کنید. طرف طفل بیگناهو شکنجه داده، اذهان عمومی رو با پخش فیلم جریحه دار کرده، رفته حبس و برگشته و تازه به فکر انتقام هم افتاده. به والله دست من بدنش جوری باهاش برخورد میکنم تا آخر عمر از خونش بیرون نیاد از ترس. خدایا خودت به فریاد مظلومان عالم برس.
 • ساجدی IR ۰۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  6 0
  بر باعث و بانیش لعنت. مردکو بگیرید جوری بزنید صدای سگ بده. انتقام هم میخواد بگیره؟!!!! واقعا متاسفم برای قوانین کیفری
 • سیدیاسر IR ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  4 2
  اعدامش کنید کثافت رذل رو من یک غریبه ام اما دیدن فقط همین سه عکس بالا اتشم زد خدا صبر داره خیلی هم صبر داره
 • IR ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  3 0
  بابا این یارو روانیه دفعه بعد ازاد بشه هم خودش و هم زن و هم بچه رو به کشتن میده سریع بفرستینش بالای دار تا خیال همه راحت بشه
 • IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  4 0
  این داستان همچنان ادامه دارد و احتمالا اگر کار اساسی نشود خدای ناکرده ممکن است خونی به زمین ریخته شود
 • IR ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  4 0
  باز هم معتادها و مواد مخدر......
 • IR ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  7 0
  عجب مملکت لجنی شده با وجود این معتادان بی شرف. گاهی فکر میکنم مائو رهبر سابق چین کار درستی انجام داد. در زمانیکه چین دچار دهها یا شاید هم صدها میلیون معتاد شده بود به همه معتادان مهلت مشخصی برای ترک کردن اعتیادشان داد و گفت بعد از این مهلت، اگر معتادی بگیریم او را به دریا میاندازیم. و به قولش عمل کرد و چند میلیون معتاد را به دریا ریخت. امروز چین بلاشک ابرقدرت بلامنازع اقتصادی است.
 • IR ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  19 7
  نتیجه قانون و..مردسالار همینه
 • IR ۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 0
  اعدام کنید یا به اردوگاه کار اجباری ببرید و یا اگه قابل درمانه درمان کنید ولی زنجیرش رو باز نکنید
 • IR ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 2
  ببین آخرش این قانون زن پرستانه مشکلاتو کمتر نکرد که هیچ , چطور این مردهارو وحشی میکنه؛تف به ذات پلید زنان پست وخودخواه.
 • IR ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 0
  قا نون مرد ستیز وزن سالار ,مرد انتقام جو وخطرناک تولید میکنه,یواش یواش بیشترم میشه.
 • مونا IR ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 1
  من اصلا نتونستم این فیلم رو باز کنم نگاه کنم فقط خوندم دارم دیوانه میشم دخترم همسن این طفل معصومه بکشیدش تف به غیرتتون که آزادش میکنید
 • IR ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 1
  جامعه زن سالار پست ومردان انتقام جو!مرگ بر فمنیست.
 • مهدی IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  1 1
  فقط اعدام
 • ع ع IR ۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  0 0
  واقعا که اندازه یک حیوان نیست این بی صفت یک حیوان جونشو برای بچش میده حیف اسم حیوان که روی چنین شخص بزاری فقط بکشنش تمام واقعا هرکه دیده دلش اتیش گرفته چطور وقتی طفل معصو م را میزد خدا دستشو خشک نکرد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس