تلویزیون نمایه

مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما در نظرسنجی جدید خود به مقایسه میزان استفاده مردم از سیمای جمهوری اسلامی و سایر رسانه‌ها در موضوعات مختلف پرداخت.

به گزارش مشرق، بر اساس این نظرسنجی، ۸۱ درصد از مردم سراسر کشور بیننده فیلم و سریال از تلویزیون جمهوری اسلامی یا سایر رسانه‌ها هستند و ۵۰/۱ درصد مردم هم فقط فیلم و سریال را از سیمای جمهوری اسلامی دنبال می‌کنند.


بر اساس این نظرسنجی ۲۲/۱ درصد از مردم سراسر کشور فیلم و سریال را هم از سیمای جمهوری اسلامی و هم از سایر رسانه‌ها دنبال می‌کنند و ۸/۸ درصد هم فقط بیننده فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها هستند.


میانگین تماشای فیلم و سریال از سیمای جمهوری اسلامی ایران در شبانه‌روز یک ساعت و ۴۷ دقیقه است در حالی که میانگین تماشای فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها در شبانه‌روز بر اساس این نظرسنجی ۴۰ دقیقه به‌دست آمده است.


درمیان شبکه‌های مختلف تلویزیونی مردم فیلم و سریال خود را بیشتر از شبکه‌های سه، یک، آی‌فیلم، دو و شبکه استانی دنبال می‌کنند.


۳۷/۹ درصد از مردم بیشتر از شبکه سه، ۲۶درصد بیشتر از شبکه یک، ۲۱/۱ درصد بیشتر از شبکه آی‌فیلم، ۱۱/۱ درصد بیشتر از شبکه دو و ۱۰/۳ درصد بیشتر از شبکه استانی محل زندگی خود فیلم و سریال تلویزیونی می‌بینند.


بر اساس این نظرسنجی ۱۳/۵ درصد از مردم بیشتر از ماهواره، ۷/۷ درصد بیشتر از شبکه نمایش خانگی، ۷/۶ درصد بیشتر از تلفن یا رایانه همراه خود و ۵/۷ درصد هم از سایت‌های اینترنتی برای دیدن فیلم و سریال مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

منبع: کیهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس