نقشه یمن

نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «مقاومت یمن» به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح در مجتمع اسوه و توسط انجمن تجسمی انقلاب و دفاع مقدس با دبیری مسعود شجاعی طباطبایی از روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «مقاومت یمن» به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح در مجتمع اسوه و توسط انجمن تجسمی انقلاب و دفاع مقدس با دبیری مسعود شجاعی طباطبایی از روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «مقاومت یمن» از روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه  در مجتمع اسوه و توسط انجمن تجسمی انقلاب و دفاع مقدس به دبیر مسعود شجاعی طباطبایی با ۳۸ اثر توسط ۱۳ هنرمند که به موضوع مقاومت مردم یمن و پیروزی‌های جبهه انقلاب در مبارزه با تجاوزهای آل سعود است برگزار می‌شود.

شایان‌ذکر است پیش از این انجمن تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح نمایشگاه «ملکه کشتی ربا» با محوریت توقیف نفت‌کش ایرانی که با استقبال گسترده مخاطبان، هنرمندان  و رسانه‌های داخلی و خارجی مواجه شد را در مجتمع اسوه برگزار کرده بود.

نمایشگاه «مقاومت یمن» همه‌روزه به‌غیراز ایام تعطیل  از روز سه‌شنبه   ۱۶ تا ۳۰ مهرماه در مجموعه اسوه واقع در خیابان انقلاب اسلامی، تقاطع خیابان بهار جنوبی، جنب پل روشندلان، پلاک ۴۵۳ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
آیین گشایش این نمایشگاه نیز روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه ساعت ۱۰ در مجموعه فرهنگی اسوه برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس