کد خبر 999125
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
قاتل

شب یک شنبه هیاهوی عجیبی در خیابان حر 82 مشهد بر پا بود. خبر قتل فجیع زن جوان دهان به دهان می پیچید. ا

به گزارش مشرق، شب یک شنبه هیاهوی عجیبی در خیابان حر 82 مشهد بر پا بود. خبر قتل فجیع زن جوان دهان به دهان می پیچید. اهالی محل، مرد کریستالی را که سر و وضعی خون آلود داشت به داخل حیاط منزل ویلایی هدایت کردند او چند دقیقه قبل و بعد از مصرف مواد افیونی، گلوی همسرش را به طرز فجیعی بریده بود! تماس اهالی با سامانه 110، خش خش بی سیم های پلیس را به راه انداخت. لحظاتی بعد خودروهای گشت کلانتری شهید باهنر عازم پلاک 48 شدند جایی که وقوع جنایتی هولناک، اهالی محل و رهگذران را به سوی منزل ویلایی می کشاند. نیروهای کلانتری بلافاصله قاتل خون آلود را درون یکی از اتاق ها زندانی کردند و با قاضی ویژه قتل عمد تماس گرفتند. عقربه های ساعت به کندی در حال عبور از 22 بودند که خودروی حامل مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به محل رسید.

بیشتر بخوانید:

کوچه محل وقوع جنایت، از جمعیت موج می زد و عبور از میان آن ها به سختی امکان پذیر بود. با حضور «قاضی کاظم میرزایی» تحقیقات درباره این جنایت وحشتناک آغاز شد. جسد مربوط به زن 25 ساله ای به نام نازنین بود که با گلوی شکافته کف پذیرایی قرار داشت. خون زیادی گل های قهوه ای و سفید قالی را قرمز رنگ کرده بود. با دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ابتدا نیروهای انتظامی سه کودک 11، 9 و هفت ساله مقتول را از منزل بیرون بردند تا شاهد صحنه دلخراش مرگ مادرشان نباشند، سپس مرد کریستالی در حالی از اتاق منزل بیرون آورده شد که گویا هنوز خمار بود!! چشمان نیمه بازش را به زحمت به قاضی دوخت و گفت: پرونده اش را بستم! او آبروی مرا برده بود!

مرد کریستالی که حدود 30 سال دارد در ادامه اظهاراتش ادعا کرد: زنم به من بها نمی داد، در خانه ام دوربین کار گذاشته بودند و از من فیلم می گرفتند! من هم در خواب طوری با گلویش را بریدم که تیغه چاقو شکست و  ...

این مرد کریستالی که گویی توهم ناشی از مواد مخدر سراسر وجودش را تسخیر کرده بود، ادامه داد: مردم در کوچه و خیابان مرا «هو» می کردند! به طوری که رفتار و حرکاتم را نیز زیرنظر داشتند! هنوز بررسی های میدانی مقام قضایی در محل وقوع جنایت ادامه داشت که ناگهان فریادهای هولناکی از داخل کوچه، همه چیز را به هم ریخت. فریادهای «می کشمت!» نیروهای انتظامی را به تکاپو واداشت. با اشاره قاضی میرزایی، چند نفر از ماموران به بیرون از حیاط رفتند و بررسی های غیرمحسوس نشان داد که عده ای با آلات قتاله پنهانی در صدد ورود به منزل مسکونی هستند تا عامل جنایت را به قتل برسانند!!

صدای فریادهای جیغ گونه هر لحظه بیشتر می شد و دیگر در کوچه مذکور جای سوزن انداختن نبود!

هر آن امکان داشت فاجعه ای رخ دهد که ناگهان چند نفر تلاش کردند از در و دیوار منزل ویلایی به درون حیاط بپرند در این هنگام بود که قاضی با تجربه ویژه قتل عمد به درگاه منزل آمد  و ا فراد مسلح به سلاح سرد و احتمالا سلاح گرم را روی دیوار میخکوب کرد و گفت: بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید تا حادثه تلخ دیگری رقم نخورد! چند فرد مذکور با  دیدن این وضعیت به داخل کوچه رفتند و منتظر ماندند! از سوی دیگر با دستور سرهنگ صارمی ساداتی (رئیس پلیس مشهد) عوامل انتظامی چند کلانتری دیگر و گروه ویژه ای از یگان امداد نیز عازم محل وقوع جنایت شدند اما هر لحظه احتمال یک درگیری مرگبار ذهن مقام قضایی و نیروهای انتظامی را به خود مشغول کرده بود. در همین حال گروهی از نیروهای پلیس برای شناسایی موقعیت جغرافیایی انتقال قاتل به مقر انتظامی وارد کوچه شدند اما بررسی ها نشان می داد که هیچ راهی برای عبور دادن قاتل از میان جمعیت و اطرافیان خشمگین مقتول وجود ندارد!

ناگهان ذهن قاضی به یک ترفند خاص معطوف شد تا راه هدایت قاتل باز شود! چند لحظه بعد با اشاره مقام قضایی، آمبولانسی که دو تابوت در آن قرار داشت طوری به در حیاط منزل ویلایی چسبید که همه فضای مذکور را اشغال کرد و کسی درون حیاط را نمی دید. چند دقیقه از این ماجرا نگذشته بود که ماموران تابوت ها را به درون خودروی نعش کش انتقال دادند و این خودرو در میان اسکورت نیروهای یگان امداد به حرکت درآمد و بدین ترتیب تحقیقات قضایی در حالی ادامه یافت که عقربه های ساعت یک بامداد روز گذشته را پشت سر گذاشته بودند.  قاضی میرزایی بعد از اتمام بررسی های صحنه جرم به میان اهالی و اطرافیان مقتول آمد و ضمن دعوت آن ها به رعایت قانون و جلوگیری از خشم و خشونت، گفت: یقین بدانید ماجرای این قتل همانند پرونده های جنایی دیگر به طور کامل و دقیق مورد رسیدگی قرار می گیرد.  با وجود این زمانی اطرافیان مقتول به سوی کلانتری محل حرکت کردند که با دستور قاضی ویژه قتل عمد، قاتل نیز درون یکی از تابوت ها خوابیده و روی او را با پتویی مندرس پوشانده بودند تا از چشم های خشمگین دور بماند! در واقع قاتل درون یکی از تابوت ها خوابید و مقتول هم درون تابوتی دیگر قرار گرفت تا از بروز هر حادثه احتمالی جلوگیری شود و بدین ترتیب قاضی قاتل را از صحنه جرم فراری داد.

 بررسی های بیشتر درباره این جنایت وحشتناک درحالی با دستور سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) ادامه دارد که قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از همراهی و اقدامات سریع و عملیاتی فرماندهان انتظامی به ویژه سرهنگ عبداللهی (سرکلانتر) و فرماندهان کلانتری های شهید باهنر، شهید رجایی و همچنین نیروهای یگان امداد و کارآگاهان زبده   اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در ماجرای این قتل هولناک، قدردانی کرد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 22
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 9
 • بختیاری SE ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  31 4
  من میگم پرونده قتل بروسلی رو هم بدید این عزیز بدون شک خیلی زود نتیجه این پرونده مرموز مشخص میشه تجربه وهوش قاضی در حل پرونده واقعا تاثیر داره
 • علی IR ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  87 3
  چرا اینقدر تو مشهد قتل اتفاق میافته؟
  • IR ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   24 33
   افغان ها خشن هستند و به لحاظ فرهنگی وصله ناجور ...
  • IR ۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   2 1
   بشترین افغان ها در تهران اصفهان است چی میگی عمو مشهد گذرگاه رفت و آمد اینا به داخل ایران شده
 • غلامحسین IR ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  36 0
  سلام.منم همین سوال را دارم.این روزها در رسانه ها اخبار زیادی در خصوص جرم و جنایت در مشهد درج میشه. لطفا علت یابی و دفع بلا کنید.همین دیروز خبر دزدیدن بچه دو ساله قزوینی در داروخانه ای در مشهد و سپس نیمه جان پیدا کردن آنرا خواندم.هنوز از شک آن بیرون نیامدم .این قتل را میخوانم. زنگ خطر در مشهد را جدی بگیرید. بزرگترین شهر زیارتی مسلمانان در ایران است
 • IR ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  27 45
  زنههای امروزی بواسطه حمایتهای احمقانه قانون بسیار گستاخ شدند واین نتیجش!چرا قدیم اینجوری نبود!ضمنا خانواده زنه هم کم از مرده ندارند,چاقوکش ولات.
  • IR ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   27 15
   خفه شو باو
  • IR ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   12 3
   قدیم مردها هم شیشه و کریستال و کوفت وزهرمار مصرف نمی کردند که دچار توهمات واهی بشن . اینم مدنظر داشته باش
  • IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   6 9
   ۱۱۴۱خخخ,زاییدی!دیدی امثال تواند که مردم وحشی شدن.
 • IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  30 6
  زن 25 ساله فرزند 11 ساله داشته !!
 • پويا نوري IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  22 10
  عجب قاضي زرنگي، خب مي گذاشتند اين سگ كثيف را به بدترين شكل ممكن بكشتند ، توي اين كشور اينقدر كه براي حفظ جان قاتل و دزد و قاچاقچي ارزش قائل ميشن براي طرف مقابل دعوا ارزش قائل نميشن
 • IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  16 3
  حالا هی بگید کار صدانقلاب،امریکا عربستان واسرائیل و...هست-مگر دراین ۴۰سال چقدر هزینه فرهنگ اخلاق انسانیت شفافیت معنویات شده که انتطار مادیگرایی انواع فساد جنگ دشمنتراشی جنایت وامواع ناهنجاریها را ندارید!؟
  • محمد ک IR ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   8 3
   متاسفانه مردم هزینه بیشتری برای ماهواره و تماشای فرهنگ دیگر کشورها و خزعبلات نسبت به فرهنگی غنی کشور خودشون و فرهنگ سازی هزینه میکنند
 • IR ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  11 3
  نیروهای یگان امداد و کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی چکار کردن مثلا؟!!!!
 • IR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  18 9
  بازهم تیتر دو پهلو باور کنید این ها حق الناسه مگه یک کلیک چقدر ارزش داره که دین فروشی می کنید؟
  • محسن IR ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   5 1
   بنده هم با این نظر موافقم. خیلی وقتها کاربرا فقط تیترِ مطالب رو می خونن و با خوندن این تیتر شأنِ قضات خدشه دار میشه.
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  3 0
  معتادان دردام اعتیاد به سایه خودشونم شک می کنندودست به جنایت هایی میزنند که بلانسبت ازحیوون پست تر میشن-
 • IR ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  1 1
  هیچ کاری نکردند!!دنبال تو بودند فرارکردی مبخواستی چیکار کنند وظیفه شون به نحواحسن انجام دادن-
 • ناشناس IR ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  2 3
  میذاشتن یه عوضی مُفنگی به درد نخور کشته بشه، چی میشد؟ قاضی میترسید اگه این قاتل به درک واصل بشه دیگه جرم وجنایتی صورت نگیره وبیکار بشه؟
 • IR ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  2 1
  به نظر شما همچین نظری درسته؟که بدون دادگاه وهیچ جلسه ای قاتل رابه سزای اعمالشان رساند!!بالاخره بایدروشن بشه قضیه چی بوده-
 • IR ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  0 0
  چرا به افغانی بودنشان اشاره نمیکنید؟
 • IR ۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  0 0
  باید از این قاضی فیلم سینمایی تهیه کرد، ما چیمون از فیلم بسیار مشهور خاطرات یک قتل کمتر هست. میدونید این فیلم چند میلیون دلار فروش کرد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس