کد خبر 998840
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
رضا رجبی

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: گرچه معتقد هستم سرمربیگری تیم امید برای مجیدی زود بود، اما او اصول را فدای مصلحت نکرد.

به گزارش مشرق، رضا رجبی در خصوص استعفای فرهاد مجیدی از هدایت تیم فوتبال امید ایران اظهار داشت: از ابتدا هم معتقد بودم برای مجیدی قبول چنین مسئولیتی زود است. او باید کارش را از تیم‌های کوچکتر به عنوان سرمربی آغاز می‌کرد و سالها در این فوتبال کسب تجربه می‌کرد و بعد از آن زیر بار چنین مسئولیتی می‌رفت. اما حالا او بهترین تصمیم را گرفت و استعفا داد و من از تصمیم او حمایت می‌کنم.

وی اضافه کرد: مجیدی راست می‌گوید که در کارش دخالت می‌شود. بعضی از تصمیم گیران در فدراسیون ام‌الفساد فوتبال هستند و آنها می‌خواستند مجیدی هم مثل خیلی‌های دیگر آدم خودشان باشد، بله قربان گو باشد و حتی به تیمش بازیکن هم بدهند. اما مجیدی زیر بار این حرف‌های زور نرفت و در دفاع از اصولش استعفا داد.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: از اول هم مثل روز روشن بود که آقایان در فدراسیون فرهاد را آوردند که از محبوبت او نزد هواداران استقلال سوء استفاده کنند و پشت نامش پنهان شوند. بعد که او را آوردند خواسته اندک اندک تفکرات و خواسته‌های شان را به فرهاد تحمیل کنند که او زیر بار نرفت و خوشا به غیرت فرهاد که با استعفا، اصول را فدای منافع و مصالح خودش نکرد. ای کاش او بیشتر شفاف سازی می‌کرد.

بیشتر بخوانید:

پشت پرده اختلاف مجیدی و استیلی

رجبی گفت: تیم امید به ازبکستان باخت (که البته نباید می‌باخت) و هجمه سنگینی در کمیته فنی و فداسیون برای مجیدی درست کردند. اما وقتی حسین عبدی با تیم نوجوانان مقابل افغانستان شکست می‌خورد تا این حد او را تحت فشار نمی‌گذارند. 

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: انصافا فدراسیون بهتر از همیشه از تیم‌های پایه حمایت می‌کند، اما خروجی این همه حمایت چیست؟ در کمیته فنی ما چه می‌گذرد؟ سالهاست که اعضای کمیته فنی تغییر نکرده‌اند و هیچ خروجی در این فوتبال نداشته‌ایم. حاصل سالها بودن آقایان محصص و معینی در کمیته فنی چیست به جز میراثی است که از کی‌روش باقی مانده و لیگ را هم تحت تاثیر قرار داده. یعنی یک فوتبال کاملا تدافعی و کم گل.

رجبی تصریح کرد: حالا که فرهاد با دو انتخاب اشتباه در استقلال و تیم امید به بن بست خورد، برای آن که ثابت کند تشنه مربیگری است و مربیگری دغدغه و اولویت اولش است، باید مثل عنایتی، برهانی، اکبرپور و خیلی‌های دیگر برود و از تیم‌های کوچکتر و حتی خارج از تهران کارش را شروع کند و یا مثل جباری به عنوان کمک در تیم‌های دیگر به تجربه اندوزی بپردازد. فرهاد خیلی جوان است و سالهای زیادی برای کار کردن زمان دارد و نباید برای رفتن به ویترین اول فوتبال عجله کند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس