کد خبر 998561
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
بگوویچ

عضو هیات مدیره باشگاه گل‌گهر سیرجان از برگزاری جلسه هیات مدیره این باشگاه برای تعیین تکلیف سرمربی کروات تیم خبر داد.

به گزارش مشرق، امیر عطابخش عضو هیات مدیره باشگاه گل‌گهر سیرجان در مورد برکنار وینگو بگوویچ از سمت مربیگری این تیم گفت‌: این موضوع منوط به جلسه هیات مدیره باشگاه است که امروز عصر برگزار می‌شود؛ هیات مدیره در این جلسه با توجه به نتایج تیم تصمیم‌گیری می‌کند که بگوویچ به کار خودش ادامه بدهد یا خیر.ما هنوز برکناری او را به صورت رسمی اعلام نکرده‌‌ایم و صحت و سقم این مساله در جلسه امروز مشخص می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

بگوویچ از سرمربیگری گل گهر برکنار شد

عطابخش در ادامه گفت: قرار است در جلسه  امروز هیات مدیره عملکرد بگوویچ بررسی شود و خروجی این جلسه مشخص می‌کند که او به کار خودش ادامه می‌دهد یا خیر. بگوویچ خودش هم در این جلسه حضور دارد و با او صحبت خواهیم کرد. 

عضو هیات مدیره باشگاه گل گهر در ادامه گفت و گو با رادیو تهران ورزشی در مورد اینکه گفته می‌شود علی دایی جدی‌ترین گزینه این باشگاه برای جانشینی بگوویچ است گفت: ما در ابتدا باید تکلیف بگوویچ را مشخص کنیم اگر برکناری او منتفی شد به کارش ادامه خواهد داد و اگر قرار شد که او به این همکاری ادامه ندهد هیات مدیره به مدیرعامل باشگاه ماموریت می‌دهد تا با گزینه ‌ها صحبت کند، همه چیز به جلسه امروز عصر منوط می‌شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس