کتاب باد یمانی - به نشر - کراپ‌شده

مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) از انتشار کتاب «باد یمانی»، مجموعه داستان های کوتاه درباره زندگی و کرامات امام حسن عسکری(ع) توسط انتشارات به‌نشر خبر داد.

به گزارش مشرق، مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی)  از انتشار کتاب «باد یمانی»، مجموعه داستان های کوتاه درباره زندگی و کرامات امام حسن عسکری(ع) توسط انتشارات به‌نشر خبر داد.

حسین سعیدی اظهار کرد: «باد یمانی»، مجموعه داستان های کوتاه درباره زندگی، کرامات و معجزات امام یازدهم؛ امام حسن عسکری(ع) می باشد که توسط محمدرضا عابدی شاهرودی به رشته تحریر درآمده است.

وی با بیان اینکه در این اثر سعی بر آن شده از اقیانوس بی کران معارف امام حسن عسکری(ع)، گوشه ای کوتاه از زندگی آن بزرگوار به شیعیان آن حضرت ارائه شود، تصریح کرد: امیدواریم همه ما در کویر تنهایی دور ماندن از حقیقت، باد یمانی را پیدا کنیم و با آن همراه شویم و به جایی برسیم که بی نهایت است.
مدیرعامل به نشر ادامه داد: باد یمانی، نسیمی بر دلهای کویری است که تشنه دیدن، شنیدن و آموختن است و به حق، هر کس که قدر آن را بداند، به دریای معرفت رهنمون خواهد شد.

وی افزود: مجموعه داستان های کوتاه در ارتباط با زندگی ائمه هدی(ع) در جلد نخست آن با عنوان «باد یمانی» که به زندگی امام یازدهم؛ امام حسن عسکری(ع) می پردازد؛ در قطع رقعی، با شمارگان یک هزار نسخه و با قیمت 190 هزار ریال در بازار کتاب در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

سعیدی یادآور شد: این اثر 136 صفحه ای، در هشت سرفصل با عناوین ماجرای «درختان سیب»، ماجرای «رگ زدن»، ماجرای«پارچه ها»، ماجرای «شتر»، ماجرای«ابریشم»، ماجرای«اسب»، ماجرای«سکه ها» و ماجرای«به دنیا آمدن» داستان هایی در ارتباط با زندگی و کرامات امام یازدهم (ع) را روایت می کند.
در قسمتی از ماجرای «پارچه ها» می خوانیم: 《محمد در کنار خادم راه می رفت و متوجه شده بود که همه به آن خادم احترام زیادی می گذارند. هیچ کلامی میانشان رد و بدل نشد تا اینکه به خانه بزرگی رسیدند که دری همچون دروازه داشت.

هر دو وارد خانه شدند و ناگهان رایحه ای دلنواز به مشام محمد رسید.نگاه حیرت زده محمد به در و دیوار بود و آن رایحه را استشمام می کرد. از چند راهرو و در گذشتند تا اینکه خادم به او اشاره کرد به درون اتاقی برود. محمد در حالی که هنوز در شک و تردید به سر می برد، وارد  اتاق شد و ...»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس