کد خبر 996072
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰
اسکوچیچ

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: گل‌گهر هم مثل ما در بازی‌هایش دچار بدشانسی شده و امتیاز نمی‌گیرد.

به گزارش مشرق، اسکوچیچ در نشست خبری بعد از بازی مقابل گل گهر اظهار داشت: تبریک می‌گویم به بازیکنانم به خاطر بازی امروز بیشتر زمان‌های بازی بازی در کنترل ما بود، نیمه اول بعضی از زمان‌های بازی در کناره ها به مشکل برمی‌خوردیم.

بیشتر بخوانید:

سیرجانی‌ها با بلیت رایگان به ورزشگاه رفتند

پرسپولیس محکوم شد

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان بیان کرد: بعد از آن شانس‌های زیادی برای گل‌زنی ایجاد کردیم ما باید راحت‌تر بتوانیم بازی‌ها را ببریم و از دقایق آخر بازی راضی نیستم از بچه‌ها بدون دلیل برگشتیم به عقب ولی در کل بازی خوبی انجام دادیم کارهای ترکیبی و پاس‌های زیادی بین خودمان بود و آنچه از بازیکنانم می‌خواستم به اجرا درآوردیم.

وی افزود: بازی ساده‌ای نبود برای ما، بازیکنان من با اعتماد به نفس توانستند کنترل بازی را در دست داشته باشند هیچ وقت برای دفاع کردن نیامدیم و این بخش ویژه تیم ما بود.

اسکوچیچ بیان کرد: گل‌گهر تیم خوبی است فکر کنم شاید هوا خیلی بد بود دو تیم را دیدم از نظر بدنی به مشکل برخوردند و واقعا سخت است برای تیم ما بازی کردن، دقیقا مثل ما امتیازات بچه‌گانه را از دست دادند ما پرسپولیس را به خاطر یک شوت از دست دادیم، مشابه آن برای تیم گل‌گهر اتفاق می‌افتد ولی امروز به این معنی نیست آنها خیلی بد شانس بودند یا بد بودند ولی در کنار آنها ما خیلی خوب بودیم.

وی خاطرنشان کرد: می نمی‌توانم در مورد داور صحبت کنم، ولی شاید به خاطر اینکه بازی را بردیم این طور به نظر برسید ولی در کل داوری بسیار خوب بود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس