توصیه‌هایی از مرحوم آیت‌الله بهجت به دانش‌آموزان+فیلم

مرحوم آیت‌الله بهجت در یکی از دیدارهای خود با جمعی از دانش آموزان به آنها می‌گوید: ان شا الله گمراه‌ها را بتوانیم به راه بیاوریم، نه اینکه آن‌ها که در راه‌اند را گمراه کنیم.

به گزارش مشرق، مرحوم آیت‌الله بهجت در یکی از دیدارهای خود با جمعی از دانش‌آموزان توصیه‌هایی به آنها داشتند.

بیشتر بخوانید:

خدا توفیق شما را زیاد کند، ان‌شالله مؤید باشید. مقبول‌الزیاره باشید. ان‌شاالله محفوظ باشید. انشالله از آفات دنیویه و اخرویه و ظاهریه و باطنیه معصوم باشید، محفوظ باشید. از شر شیاطین انس و جن دور باشید، ان‌شالله.

در هر حال با خدا باشید، فراموش نکنید خدا را تا اینکه خودمان، خودمان را فراموش نکنیم. خداوند انشالله همیشه موفق بدارد همه مؤمنین و مؤمنات را که از صراط مستقیم منحرف نشوند. به شمال و جنوب، یمین و یسار (راست و چپ) منحرف نشوند.

از خدا بخواهند همیشه سعادت خودشان را و ابدا، ابدا، دوری کنند از شر و اهلش. محفوظ باشند از آفات، از شیاطین انس و جن دوری کنند. به خدا و انبیاء خدا و اوصیاء انبیا و ملائکه مقربین نزدیکی کنند.

هرکه هر مرتبه‌ای که دارد. (اگر) دوری می‌کند از خدا و طریقه انبیا و اوصیا آخرش پشیمانی در همان مرتبه دوری‌اش است. (و اگر) هر که در آن مرتبه نزدیکی (به خدا و طریقه انبیا و اوصیا) باشد آخرش سعادت است و خوشحالی است در هر مرتبه‌ای باشد، هرجایی می‌خواهد باشد، هرکاری می‌خواهد باشد.

امیدواریم که خدا همه را حفظ کند، از همه آفات و بلیات، و در صراط مستقیم تثبیت بکند، به طوری که گمراه‌ها را بتوانیم به راه بیاوریم، نه اینکه آن‌ها که در راه‌اند را گمراه کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس