کد خبر 993062
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
کیانوش رستمی

کنفرانس خبری کادر فنی و اعضای تیم ملی وزنه برداری، دیروز با حضور رئیس فدراسیون، سرمربی و مربی تیم های ملی و تمامی وزنه برداران اعزامی به پاتایا برگزار شد. البته همه به غیر از یک نفر.

به گزارش مشرق، کیانوش رستمی دیروز نه تنها  نشست خبری فدراسیون وزنه برداری را به رسمیت نشناخت که حتی حاضر نشد برای گرفتن عکس تیمی، در کنار هم تیمی هایش قرار بگیرد. البته از آنجایی که این قهرمان، به زعم خودش، برای همه کارهایش دلیل دارد، این بار هم گفته شد دلیلی وجود داشته که او به خاطرش حاضر شده به جمعی از خانواده وزنه برداری و اهالی رسانه بی حرمتی کند. و اما دلیل:

در نشست خبری از یکی از خبرنگاران از علی مرادی پرسید، کیانوش رستمی مدعی شده سیصد میلیون تومان در این مدت برای تمرینات اختصاصی اش از جیب هزینه کرده و فدراسیون هیچ حمایتی از او نداشته است. آیا شما این موضوع را قبول دارید؟

بیشتر بخوانید:

مخالفت با درخواست‌های عجیب کیانوش رستمی

سئوالی که به محض مطرح شدن با ریشخند رئیس فدراسیون و برخی حاضرین در نشست روبرو شد. مرادی البته از پاسخ دادن به این سئوال طفره رفت و گفت بهتر است در آستانه رقابتهای جهانی مثبت اندیش باشیم و از پرداختن به مسایل حاشیه ای پرهیز کنیم. البته یک جمله گفت که عینا نقل می شود: «این جوان هم از شانس های ما برای کسب مدال است...»

البته دیروز شایعه شد که این جوان، حتی تهدید کرده که اگر پولی به او پرداخت نشود، در رقابتهای جهانی وزنه نخواهد زد که امیدواریم صحت نداشته باشد. با این حال یک سئوال همچنان مطرح است؛ اینکه با وجود حقوق ده میلیون تومانی کیانوش رستمی و برادرش از فدراسیون و اینکه تمام مکمل های مورد نیاز او را فدراسیون تامین می کند، این خرده حساب سیصد میلیون تومانی، برای سه چهار ماه تمرین در خانه و کوه و دشت، از کجا و به شکل ایجاد شده است؟!

منبع: خبرآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس