کد خبر 992688
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
احسان محمد حسنی

واضح است هدف و چارچوب موضوعات، نقدِ به جا و شفاف عملکرد جام جم نشینانِ سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده که مع الاسف با برداشت‌های احساسی، هیجان زده و ناجوانمردانه، به سمت و سوی دیگری منحرف شد.

به گزارش مشرق؛ احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج در نامه دوم خود در پی حواشی بوجود آمده پس از نامه وحید جلیلی، برای پایان این مجادله‌ها نوشت:

هوالحق

محضر جوانمردان گمنام و بی نشانِ وادی مظلومِ فرهنگ و هنر انقلاب

با شنیدن صدای هلهله و پایکوبی دشمن از اردوگاه عمرسعد ها و حرمله های زمان، ضمن حفظ نکات و دغدغه های مطرح شده در یادداشت اخیرم که جز از سر خیرخواهی و اصلاح، نوشته نشد، ادامه این مباحث انتقادی را درفضای عمومی، مدبّرانه نمی دانم.

واضح است هدف و چارچوب موضوعات، نقدِ  به جا و شفاف عملکرد جام جم نشینانِ سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده که مع الاسف با برداشت‌های احساسی، هیجان زده و ناجوانمردانه، به سمت و سوی دیگری منحرف شد.

همچنان به موسپید کرده‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به ویژه علمدارانِ امینِ رهبر معظم انقلاب، با اخلاص و احترام نگاه می کنم و معتقدم؛ اگر به کارنامه قریب به سه دهه تلاش های این عزیزانمان، انتقادی هم هست، این نکات را باید در فضا و مجال دیگری که مانع بهره برداری خنّاثان شود ارائه کرد.

به حمدالله سابقه وکارنامه این برادرتان از "موسسه عاشورا" تا "سازمان اوج" در نبرد و رویارویی با اولیاء الشیطان، جز تبعیت محض از ولی و نائب امام عصر(عج) نبوده و این ایستادگی در مسیر حق میسّر نبود الّا به یاری شما همرزمانِ نازنینم و دعای خیرِ خانواده های شهیدانِ به خاک و خون غلطیدۀ محور مقاومت.

 ای کاش مسئولین سیمای سرطان زدۀ جمهوری اسلامی نیز به جای سکوتِ معنادار و حساب شده و جاخالی دادن برای کمانه کردن تیرها به قلب تپندۀ انقلاب اسلامی و قرارگاهِ آزادگان و احرارِ جهان، یعنی دفتر رهبرِ عزیز انقلاب، به میدان آمده و پاسخگوی عملکردهای بعضاً فاجعه آمیز وخسارت بار خود بودند.

دلسوزانه و مشفقانه از همۀ دوستانِ خوبم استدعا دارم ضمن مشاهدۀ نیشخندهای شومِ نامحرمان، مُهر ختامی بر این مجادلۀ دشمن شادکن زده و شمشیرهای تیزمان را به سمت آورگاه نبرد آخر الزمانی، به رقص درآوریم.

برقرارباشید

عزت تان مستدام
کوچکترین سرباز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
احسان محمد حسنی
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس