کد خبر 989448
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
اسیدپاشی

اسیدپاشی روی دختر و پسر جوان در پارک قلعه مرغی تهران پشت پرده عجیبی داشت.

به گزارش مشرق، این فاجعه زمانی رخ داد که چهار جوان به جان هم افتادند و دست به اسید بردند.

گزارش تلخ
روز شنبه ۹ شهریور امسال، ماموران پلیس تهران از اسید پاشی روی یک دختر و پسر جوان داخل پارکی در منطقه قلعه مرغی مطلع شدند.

خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیقات و رازگشایی وارد عمل شدند و خود را به صحنه اسیدپاشی رساندند.

بیشتر بخوانید:

چشم در چشم
ماموران در پارک با انجام تحقیقات میدانی دریافتند مردم با شنیدن صدای سوختم سوختم دختری نوجوان و پسری ۲۸ ساله متوجه این اسیدپاشی شده اند.

شاهدان حادثه ادعا کردند دوپسر که از دوستان قربانیان اسیدپاشی بوده اند، با دیدن این صحنه خیلی سریع با اورژانس و پلیس تماس گرفته اند.

بدین ترتیب دو پسر جوان هدف تحقیق قرار گرفتند. یکی از آن‌ها که از ناراحتی و نگرانی صدایش می‌لرزید و هنوز باور نداشت اسیدپاشی رخ داده باشد به ماموران گفت: دوستمان با دختر نوجوان در پارک سرگرم صحبت بود و ما چند قدم عقب‌تر از آن‌ها قدم بر می‌داشتیم که احساس کردیم دو جوان از پشت به سمت ما می‌آیند. با آن‌ها چشم در چشم شدیم و همین باعث شد تا بین ما چهار نفر درگیری رخ دهد.

پسر جوان ادامه داد: با دو پسر جوان درگیر بودیم که ناگهان آن‌ها مایعی را که در ظرف همراه داشتند، روی دختر و پسر جوان که در نزدیکی ما بودند ریختند و با فریادهای سوختم دوستانمان، دو پسر جوان پا به فرار گذاشتند.

تعقیب فراری‌ها
ماموران که در صحنه اسیدپاشی متوجه فرار دوجوان انتقامجو شده بودند، با دستور بازپرس پرونده به تحقیقات اطلاعاتی دست زده اند تا عاملان این اسیدپاشی را ردیابی کنند.

این درحالی است که با انتقال این دختر و پسر به بیمارستان پزشکان، همزمان با معاینه آن‌ها پی بردند که دختر نوجوان ۵ درصد و پسر جوان ۱۰ درصد دچار سوختگی اسیدی شده اند.بنا بر این گزارش، بازپرس زمانی از شعبه ۶ دادسرای امور جنایی تهران تیمی از اداره ۱۶ پلیس آگاهی را مامور کرده است تا اسیدپاش‌های فراری را دستگیر کنند.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • حامد IR ۰۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  4 8
  پارک ها شده جای جولان سء و دختر پسرهای جوان و نوجوان با بدترین وضع حجاب. این روابط نامشرع عاقبتش همین چیزاست
 • IR ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  2 6
  این تهرانی ها واقعا وحشی شدن
  • IR ۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
   1 0
   از علیف آباد چه خبر
 • IR ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  8 2
  با آنها چشم در چشم شدیم و بعد ..!! چه کسی دعوا رو شروع کرد، یک لحظه غرور و خودنمایی؛ کلاً مگه حمل و نقل اسید مثل داشتن تلفن همراهِ که هرکسی در پارک راه میره خیلی اتفاقی همراهش اسید باشه؟ بهتره ماجرا رو صادقانه تعریف کنن.
 • بهار IR ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
  0 0
  چرا این چرت پرت ها رو تحویل مردم میدین اون دوتا جون دوست دختر دوست پسر نبود اون دختره نامزد دوست اون پسره بوده با هم دعواشون میشه این یکی میره آشتی بده یکی میاد اسید میپاچه سر قرار یعنی چی یکم خجالت بکشید توروخدا با آبرویی مردم چرا بازی میکنین اون پسر بیچاره که میگین روش اسید پاچیدین خودش زن بچه داره
 • IR ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
  0 2
  این است عاقبت بی عفتی و بی حیایی !!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس