کد خبر 989049
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
حماس و جهاد اسلامی

دو جنبش «حماس» و «جهاد اسلامی» فلسطین از حمله تلافی‌جویانه مقاومت لبنان به مواضع نظامی رژیم صهیونیستی تمجید کردند.

به گزارش مشرق، جنبش‌های مقاومت «حماس» و «جهاد اسلامی» فلسطین یکشنبه شب، اقدام حزب‌الله لبنان در حمله تلافی‌جویانه به مواضع نظامی رژیم صهیونیستی را ستودند.

ببینید:

فیلم/ جزئیات درگیری در مرز لبنان با فلسطین اشغالی

فیلم/ درگیری در مرز بین لبنان و اسرائیل

به گزارش شبکه خبری المیادین، «حازم قاسم» سخنگوی حماس گفت که «مقاومت لبنان حق داد از ملت این کشور در برابر متجاوزان دفاع کند».

در همین ارتباط، ‌«ابو مجاهد» عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که «حزب‌الله توانست با وجود همه تدابیر پیشگیرانه رژیم صهیونیستی به تجاوزات آن پاسخ دهد».

دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین مانند «شورای علمای فلسطین» و «کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین» نیز پاسخ نظامی حزب‌الله لبنان به تجاوزات رژیم صهیونیستی را تبریک گفتند.

به گزارش المیادین، «شورای علمای فلسطین» در بیانیه‌ای حمله روز یکشنبه حزب الله به یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی را تبریک گفت.

گروه فلسطینی «کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین» هم یکشنبه شب در بیانیه‌ای پاسخ روز یکشنبه حزب‌الله به تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی را تبریک گفت و اعلام کرد که این پاسخ «معادله جدید برای مقابله فراگیر با رژیم اشغالگری است».

این گروه مقاومت فلسطینی تاکید کرد که «پاسخ حزب الله، قدرت مقاومت لبنان در پاسخ به هرگونه تجاوزگری رژیم صهیونیستی را نشان می‌دهد».

حزب الله لبنان عصر روز یکشنبه (دهم شهریورماه) پایگاه و یک خودرو نظامی رژیم صهیونیستی را در مسیر پادگان آویویم هدف قرار دادند که در پی این حمله تلافی جویانه، تمامی سرنشینان آن کشته و زخمی شدند

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس