کد خبر 987688
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۵
عقیل هاشمی

مجری شبکه وهابی "کلمه" که خود را جزو اپوزیسیون به‌اصطلاح "برانداز" معرفی می‌کند، در اختلافات میان طیف‌های ضدانقلاب، با گروهی پیوند خورده است که منتقد رسانه دولتی انگلیس هستند.

به گزارش مشرق، «عقیل هاشمی» از جمله مفتیان تلویزیونیِ مدافعِ رژیم سعودی است که در شبکه وهابی "کلمه" به تخریب ایرانیان، شیعیان و نظام جمهوری اسلامی اشتغال دارد.

نامبرده که خود را جزو اپوزیسیون به‌اصطلاح "برانداز" معرفی می‌کند، در اختلافات میان طیف‌های ضدانقلاب، با گروهی پیوند خورده است که منتقد رسانه دولتی انگلیس هستند.

توضیح آنکه این دسته از اپوزیسیون، با وجود رویکرد یکجانبه بی بی سی علیه جمهوری اسلامی ایران، توقع دارند که رسانه سلطنتی پُز بیطرفی را کنار بگذارد و با ادبیات تندتری به تخریب بپردازد.

عقیل هاشمی که خود بارها از تریبون بی بی سی برای حمله به بنیان‌های اعتقادی ایرانیان بهره برده است، در توئیتر به پایان تاریخ مصرف بی بی سی اشاره کرد و نوشت: بی بی سی برای زمانی خوب بود که مردم[!] رسانه دیگری نداشتند اما الان دیگه تاریخ مصرفش تموم شد.

توئیت عقیل هاشمی

نمایی از حضور خود عقیل هاشمی در بی بی سی

البته کارنامه بی بی سی نشان می‌دهد که همواره تریبونی حاضر و آماده برای مدافعان گرایشات وهابی و حامیان رژیم سعودی بوده است و حمله عقیل هاشمی به آن نیز از جنس دلخوری‌ها و رقابت‌های رایج میان گروه‌های مختلف اپوزیسیون می‌باشد.

منبع: جام نیوز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس