کد خبر 982984
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۱
امکانات فوق لاکچری

خبر رسیده که دیوید و ویکتوریا بکهام قرار است در گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی دنیا زندگی کنند؛ در واقع محلی که آن‌ها فعلاً برای زندگی‌شان در نظر گرفته‌اند پنتهاوس برج «موزه هزار» در فلوریداست.

به گزارش مشرق، دیوید و ویکتوریا بکهام مهیای زندگی در آمریکا می‌شوند؛ ستاره سابق منچستریونایتد و تیم‌ملی انگلیس که در آمریکا یک باشگاه خریده قرار است از سال ۲۰۲۰ تیمش به اسم اینترمیامی را راهی رقابت‌های MLS کند؛ از این‌رو خانواده بکهام تصمیم گرفته‌اند از همین حالا محل زندگی‌شان در فلوریدا را مشخص کنند تا در طول یک سال آینده چالش زیادی نداشته باشند.

حالا، اما در همین اثنا خبر رسیده که دیوید و ویکتوریا بکهام قرار است در گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی دنیا زندگی کنند؛ در واقع محلی که آن‌ها فعلاً برای زندگی‌شان در نظر گرفته‌اند پنتهاوس برج «موزه هزار» در فلوریداست؛ این واحد در طبقه شصتم این برج قرار گرفته و به هر نوع امکانات ریزودرشتی که یک واحد نیاز دارد، مجهز است.

این برج باورنکردنی و دیدنی را زاها حدید، طراحی کرده و استخر بسیار لوکسی روی سقف طبقه آخر طراحی شده است. اسپا، سالن آرایش، کافه و یک سالن ورزشی مجزا هم دیگر بخش‌هایی است که این واحد را در بر می‌گیرند. البته واحدهای این برج عظیم طبقه‌بندی ویژه‌ای شده به‌طوری که مالکان دنیای مد و استایل قرار است از طبقه ۱۰ تا ۱۴ این برج واحدهایشان را انتخاب کنند. طراحی واحدهای ۱۵ تا ۴۹ این برج هم به‌گونه‌ای متفاوت است که به‌صورت دوبلکس، نیم‌طبقه و تمام طبقه طراحی شده است.

در نهایت دو طبقه ۵۸ و ۵۹ آن هم به‌عنوان پنتهاوس در نظر گرفته شده است. قیمت این واحدها هم مجزاست و گفته می‌شود از ۵ میلیون پوند تا ۴۵ میلیون پوند قیمت دارد. این برج ۶۲ طبقه‌ای ۳۰۰ متر ارتفاع دارد که درست روی سقف آخرین طبقه محلی برای فرود هلی‌کوپتر در نظر گرفته شده است.

دید بسیار بی‌نظیری در جایی که واحد بکهام قرار است تعبیه شود رو به اقیانوس آتلانتیک دارد و سراسر واحد قرار است با شیشه در بر گرفته شود تا نور آن به‌صورت طبیعی حاصل شود. نکته، اما این است که واحد مذکور که چشم بکهام و ویکتوریا را گرفته هنوز به مرحله نهایی نرسیده، ولی عنوان شده به‌زودی و تا پایان همین ماه میلادی کارهایش تمام می‌شود.

دیوید که این روزها خودش به آمریکا رفته تا سروسامانی به وضعیت باشگاهش بدهد به‌غیر از خانه درگیری دیگری هم دارد و رایزنی با بازیکنان مختلف را از سر گرفته تا آن‌ها را راضی کند سال‌های آخر فوتبالشان به اینترمیامی بپیوندند؛ لوئیس سوارس یکی از آن بازیکنانی است که گفته شده با پیشنهاد دیوید بکهام و قراردادی ۴ ساله روبه‌رو شده و احتمالاً او مقصد بعدی اش همین تیم بکهام باشد. دانیله دروسی هم که به آرژانتین رفته دیگر بازیکنی است که با بکهام صحبت کرده و امکان دارد بعد از شروع رسمی این تیم، او هم قید آرژانتین را بزند و خودش را به اینترمیامی برساند.

عشق خانه

خانواده بکهام در شرایطی مشغول رایزنی برای خرید گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی در دنیا هستند که تقریباً در هر جای به‌درد بخوری در دنیا خانه دارند یا داشته‌اند. آن‌ها یک خانه در لندن و یکی دیگر در کاتسؤالد دارند. آن‌ها به‌تازگی خانه‌ای که در لس‌آنجلس داشتند را با رقم ۳۰ میلیون پوند فروخته‌اند. بکهام و ویکتوریا زندگی مشترک‌شان را هم در سال ۱۹۹۶ در خانه‌ای با ۱۵۰ هزار پوند شروع کرده‌اند و بعدها حتی تجربه زندگی در خانه‌ای را به‌دست آورده‌اند که ۳۵ میلیون پوند ارزش‌گذاری شده است.

۱۹۹۶-۱۹۹۹؛ شروع زندگی

همان‌طور که عنوان شد بکهام ۲۱ ساله سال ۱۹۹۶ اولین خانه اش در منچستر را با رقم ۱۵۰ هزار پوند خرید. او آن‌زمان بازیکن یونایتد بود و هنوز به‌صورت رسمی با ویکتوریا آشنا نشده بود. سال ۱۹۹۷ که ویکتوریا یکی از خواننده‌های گروه اسپایس گرلز بود جای ویژه‌ای در قلب دیوید پیدا کرد و از آن زمان به بعد، این دو دیگر همیشه با هم و زیر یک سقف زندگی کرده‌اند. اولین سقف مشترک آنها، اما همان خانه ۱۵۰ هزار پوندی در منچستر بود. چند سال بعد آن خانه با رقم ۱۹۰ هزار پوند به فروش رفت و بکهام ۴۰ هزار پوند سود کرد.

۱۹۹۸-۲۰۰۲: زندگی در پنتهاوس

بعد از ترک منچستر، بکهام و ویکتوریا یک آپارتمان قدیمی و تاریخی در الردی‌اج در چشایر خریدند. آن‌زمان مجله OK تصاویر ویژه‌ای از این خانه منتشر کرد و خبر داد که این زوج مشهور از زندگی در این محل باستانی لذت می‌برند. البته بکهام این‌بار در مقایسه با خانه قبلی اش سود بیشتری به جیب زد، چون وقتی این خانه را با رقم ۶۰۰ هزار پوند فروخت، ۲۸۳ هزار پوند سود به جیب زد.

۲۰۰۲-۲۰۰۴: خانه‌ای در دشت

بعد از آنکه ویکتوریا متوجه شد حامله است و رومئو را قرار است به دنیا بیاورد بکهام و او تصمیم گرفتند خانه‌شان را عوض کنند، ولی درست در همان منطقه چشایر این‌بار خانه بسیار بزرگ‌تر و البته گران‌قیمت‌تری خریدند. خانه جدید آن‌ها این‌بار ۵ اتاق خواب داشت که با استخر داخلی و سالن ورزشی بسیار مجهزی، جلوه تازه‌تری به خودش گرفته بود. با این حال بکهام و ویکتوریا بیشتر از دو سال در آن زندگی نکردند؛ آن‌ها این خانه را با رقم ۱/۷۵ میلیون پوند فروختند و ۵۰۰ هزار پوند هم سود کردند.

۱۹۹۹-۲۰۱۵: قصر باکینگهام

تقریباً نزدیک به دو دهه بکهام و ویکتوریا دومین ملک گران‌قیمت فرتفوردشایر که به قصر باکینگهام مشهور شده بود را داشتند. این خانه فوق العاده ۷ اتاق خواب داشت که در ۲۴ هکتار زمین تعبیه شده بود و نمای بسیار ویژه و خاصی داشت. این خانه برای بکهام آن‌قدر خاص بود که تا مدت‌ها مالکیتش را حفظ کرد، ولی سرانجام آن را با رقم ۱۱/۳۵ میلیون پوند فروخت و ۹ میلیون پوند در مقایسه با زمانی‌که آن را خریده بود سود کرد.

۲۰۰۷-۲۰۱۸: زندگی در ال‌ای

بعد از اینکه بکهام با تیم آمریکایی لس‌آنجلس گلکسی به توافق رسید خانواده آن‌ها تصمیم گرفتند به لس‌آنجلس بروند و این‌بار خانه‌ای شیک با ۶ اتاق خواب را پیدا کردند. دوست طراح آن‌ها یعنی کلی هوپن، نمای داخلی این ساختمان را حسابی تغییر داد و کاری کرد که خانواده بکهام احساس راحتی بیشتری کنند. این خانه را بکهام در نهایت ۲۵ میلیون پوند فروخت و ۱۳ میلیون پوند سود کرد.


 

۲۰۱۳ تا به الان: خانه همیشگی در لندن

زمانی‌که بکهام به انگلیس برمی‌گردد آن‌ها فقط در یکجا سکونت می‌کنند؛ خانه‌ای با ۸ اتاق خواب که در هلندپارک لندن واقع شده است. این خانه البته جایی است که کاملاً با خواسته‌های ویکتوریا همخوانی دارد، چون دو رختکن مجزا برای کارهای طراحی مد او دارد. سالن بازی، سالن ورزش، اسپا و سالن مد و طراحی دیگر امکاناتی است که این خانه دارد. ارزش واقعی این ملک این روزها ۲۵/۲ میلیون پوند برآورد شده که اگر با این قیمت فروش برود بکهام باز ۳/۸ میلیون پوند سود کرده است.

منبع:خبر روزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  3 8
  خیرش را ببینه.
 • IR ۰۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  15 12
  دملهای چرکین جامعه حقوق کرور کرور انسان را با عبثترین راهها چاپیده اند اکنون الگوی زندگی حیوانی در سیصد چهارصد متر لابلای سفالهای رنگ شده!! و...کجا رفت آن نسل مفید اروپا اندیشمندانی که تمامی هستی اروپا در پیشرفت وتوسعه مدیون آنان هستند - آیا زندگی نیوتن - اینشتاین - رامون کاخال - پاستور - ادیسون و... از کدامین بگوئیم فلاسفه بزرگ و..این گونه بوده است -دنیا در انتظار عداتل عدالت در انتظار مهدی
  • DE ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
   8 6
   خدا شفات بده به حق پنج تن
  • IR ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
   10 3
   دوست عزيز و دغدغه مند با نظر شما کاملا موافقم و برای اون کاربر هم که مانند اطرافیان قارون حسرت زندگی بکهام رو میخوره و شمارو به بیماری متهم میکنه طلب شفای عاجل دارم.
 • بیپول IR ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  7 2
  ای خدا به ما هم بده
  • IR ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
   9 1
   ایشالا تو بهشت بهترش گیرت می آد
 • ناشناس IR ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  17 0
  منم در یک آپارتمان 50 متری بدون آسانسور و پارکینگ و امکانات حداقلی دیگر اما با هزینه اجاره فوق لاکچری زندگی می کنم . علی برکت الله
 • IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  10 3
  ای دنیا ای دنیا... خدایا به نون و پنیرتم شکر...پففف
 • مجتبی IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  9 0
  جالب هست هر خانه ای که خریده چند برابر سود کرده من ده سال پیش یه قطعه زمین خریدم هنوزم قیمت خودشو نمیخرند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس