کد خبر 981830
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
ایرج عرب کالدرون

باشگاه پرسپولیس همچنان سخت درگیر جذب مهاجم خارجی است.

به گزارش مشرق، باشگاه پرسپولیس بیش از یک ماهی است که درگیر آورن مهاجم خارجی است و جالب اینکه گابریل کالدرون گزینه‌های خود را برای این پست مشخص کرده است. در این بین ایجنت‌های نزدیک باشگاه پرسپولیس هم بیکار ننشسته و گزینه‌‌های زیادی را به این باشگاه معرفی کرده و تلاش می‌کنند بازیکنان مدنظر خودشان را به پرسپولیس انتقال دهند.

نکته جالب توجه اینکه کالدرون هم تمام گزینه‌‌هایی که باشگاه پرسپولیس از طریق ایجنت‌ها معرفی می‌کند را خیلی سریع رد کرده و به جذب گزینه‌های مدنظر خودش اصرار دارد. مسئله‌ای که با دلخوری مسئولان این باشگاه هم همراه شده است. چنین مواردی چالشی را بین طرفین ایجاد کرده و باعث شده جذب مهاجم خارجی در پرسپولیس با تاخیر فراوان همراه شود.

بیشتر بخوانید:

۳ گزینه کالدرون برای خط آتش مرگبار

هم اکنون و بعد از رد شدن مادیبو مایگا در تست پزشکی پرسپولیس که به نوعی گزینه کالدرون به حساب می‌آمد، باشگاه پرسپولیس مجدد گزینه‌هایی را به کالدرون معرفی کرده و خواستار سفر یکی از آنها به تهران شده است اما او همچنان مخالف است و روی گزینه برزیلی مدنظر خودش اصرار دارد. گزینه‌ای که جذب او بیش از 800 هزار دلار هزینه روی دست باشگاه پرسپولیس خواهد گذاشت در حالی این باشگاه با مشکلات مالی زیادی مواجه است.

در نهایت باید دید مهاجم خارجی پرسپولیس توسط چه فردی و با چه قیمتی راهی این تیم می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس