کد خبر 981112
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
ارسلان مطهری

ماجرای مذاکره ارسلان مطهری مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن با تیم استقلال در نقل و انتقالات تابستانی مشخص شد.

به گزارش مشرق، ارسلان مطهری که فصل گذشته روزهای خوبی را در تیم ذوب آهن اصفهان سپری کرد، در نقل و انتقالات تابستانی به یکباره بحث حضورش در استقلال مطرح شد. این بازیکن حتی مذاکراتی با مسئولان باشگاه استقلال انجام داد ولی سرانجام به ذوب آهن برگشت و به کارش در این تیم ادامه داد.

ماجرای مذاکره مطهری با استقلال در نوع خودش جالب توجه است چرا که علی خطیر معاون سابق استقلال اعلام کرد این بازیکن در لیست باشگاه نبوده و یکی از اعضای هیات مدیره به صورت خودسر با او مذاکره کرده است. البته خطیر نامی از مطهری نیاورد.

بیشتر بخوانید:

گزینه استقلال با ذوب آهن تمدید کرد

خطیر در این خصوص گفت: روزی یکی از اعضای هیات مدیره به من گفت با یک بازیکن صحبت کرده ام و شما ۴ میلیارد به این بازیکن بده و قراردادش را ببند. گفتم این بازیکن اینقدر نمی ارزد. ایشان اعلام کرد باشگاه ذوب آهن به این بازیکن ۲.۵ تا ۳ میلیارد می دهد.

معاون سابق استقلال همچنین به تماسش با مدیرعامل ذوب آهن برای پی بردن به حقیقت اشاره کرد و افزود: به آقای آذری مدیرعامل ذوب آهن زنگ زدم و از او سئوال کردم که گفت نه اینطور نیست. آذری گفت اتفاقا به من گفته اند استقلال ۲.۵ میلیارد به این بازیکن می دهد. گفتم چنین چیزی نیست و این بازیکن در لیست ما نبوده است. این بازیکن هم رفت با یک مبلغ پایین قرارداد بست. آقای هیات مدیره؛ شما چرا باید با بازیکنان صحبت کنی؟ شان شما این نیست.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس