کد خبر 977575
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
فوتبال

نخستین نشست کارگروه ویژه بازیکنان خارجی دیروز در فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش مشرق، با وجود صحبت هایی متعددی که دراین نشست شد و پیشنهاداتی که داده شد هیچ قانونی جدیدی در تعطیلات تابستانی پیاده نمی شود و هر تصمیمی نهایی شود در تعطیلات زمستانی اجراء خواهد شد. قرار است برای حضور خارجی ها در لیگ برتر سخت گیری های بیشتری انجام شود و این قوانین حتما حضور خارجی ها را درلیگ برتر محدود خواهد کرد. هم چنین قرار است از این پس هر تیمی با بازیکن خارجی خود تسویه نکند حق جذب بازیکن جدید نداشته باشد چون پرونده های شکل گرفته در فیفا جدا از ضربه به اعتبار فوتبال باشگاهی ایران باشگاه ها و فدراسیون فوتبال را با چالش مواجه کرده است.

بیشتر بخوانید:

احتمال حذف تیم‌های ایرانی از آسیا

هم اکنون هم البته حضور خارجی با قوانین سخت گیرانه ای همراه است که برگرفته از قوانین موجود در کشورهای مختلف است. در یکی دو سال اخیر البته قوانین نقل و انتقالات در لیگ برتر به روز شده که یکی از آنها زمان بندی نقل و انتقالات است که بعد از شروع بازی ها هم ادامه خواهد داشت.

آخرین پرونده شکل گرفته در فیفا مربوط به پروپئیج بود که نزدیک بود موجب کسر امتیاز از تیم استقلال شود که در آخرین لحظات و با کمک وزارت امور خارجه و فدراسیون فوتبال این ماجرا ختم به خیر شد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس