کد خبر 977184
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد تأکید دارد موقتاً به آسیا آمده و شرایط آمادگی‌اش طوری است که خیلی زود دوباره به اروپا بازمی‌گردد و کارش را در این قاره از سر می‌گیرد.

به گزارش مشرق، کریم انصاری‌فرد مهاجم تیم ملی با تصمیمی ناگهانی به فوتبال آسیا بازگشت. او که می‌توانست همچنان در اروپا به کارش ادامه دهد، تصمیم گرفت لیگ قطر را انتخاب کند. دلیل هم کاملاً مشخص است؛ پول. انصاری‌فرد در اروپا پول آنچنانی درنیاورد. به غیر از درآمد خوب در المپیاکوس او در باشگاه‌های اوساسونا، پانیانیوس و ناتینگهام فارست درآمد خوبی نداشت. محمودرضا فاضلی مدیر برنامه‌های این بازیکن هم از رابطه خود در فوتبال قطر استفاده کرد و این بازیکن را به دوحه برد تا با باشگاه السیلیه امضا کند. همه امیدوارند کریم در قطر موفق باشد ولی با توجه به سوابق چنین انتقالی خیلی‌ها بدبین هستند.

بیشتر بخوانید:

کریم انصاری فرد به لیگ ستارگان قطر پیوست

فاضلی روزی هم دژاگه را از انگلیس به قطر برد تا در العربی بازی کند. این انتقال زندگی اشکان را به طور کلی عوض کرد. او درآمد سنگینی از العربی داشت. در دوره‌ای حتی با این باشگاه به مشکل خورد. می‌خواست از قطر خارج شود ولی باشگاه العربی به عنوان کفیلش اجازه خروج این بازیکن را نمی‌داد. او هر روز هم مجبور بود به تمرین تیمش برود. یعنی العربی پول را داد ولی از طرفی با این بازیکن رفتار بدی داشت. فاضلی در گذشته رضا گوچی را هم از انگلیس به باشگاه الکویت برد که این انتقال هم موفق نبود. البته رضا خیلی زود دوباره به اروپا بازگشت و با درخشش در هلند جایگاه خود را ثابت کرد. حالا هم نوبت به انتقال انصاری‌فرد به قطر رسیده است. رقم انتقال او هم به السیلیه بالاست. طوری است که می‌تواند زندگی کریم را در آینده تأمین کند. این بازیکن تأکید دارد موقتاً به آسیا آمده و شرایط آمادگی‌اش طوری است که خیلی زود دوباره به اروپا بازمی‌گردد و کارش را در این قاره از سر می‌گیرد.

از سویی کارلوس کی‌روش هم دیگر در تیم ملی نیست که بگوید بازیکنان به لیگ قطر نروند. کریم هم به همین خاطر آینده و زندگی شخصی‌اش را در اولویت قرار داد و به باشگاه السیلیه قطر ملحق شد. اما او در این کشور شدیداً تحت فشار خواهد بود. قطری‌ها به هر بازیکنی پول زیاد بدهند از او توقع زیادی برای درخشش دارند. انصاری‌فرد هم قرار است یک تنه بار مسئولیت خط حمله تیمش را به دوش بکشد. آیا اتفاقی که برای اشکان و رضا گوچی افتاد برای کریم هم می‌افتد؟ یا اینکه او مثل دوران حضورش در یونان باز هم خوش می‌درخشد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس