کد خبر 975552
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
حمید سوریان

پرافتخارترین کشتی گیر ایرانی بعد از مدت ها سکوت خود را شکست و به حضور قهرمانان در انتخابات فدراسیون کشتی تاکید کرد.

به گزارش مشرق، انتخابات فدراسیون کشتی بعد از ماه‌ها کش و قوس بالاخره صبح فردا برگزار می شود تا این فدراسیون کلیدی و مدال آور برای ورزش ایران رییس خود را برای 4 سال آینده بشناسد.

در روزهای اخیر تایید نشدن نام قهرمانان سرشناس کشتی برای حضور در انتخابات به دغدغه اصلی اعضای مجمع و اهالی کشتی تبدیل شده؛ اگرچه دیروز خبر رسید علیرضا دبیر برای حضور در انتخابات صلاحیتش احراز شده و مشکلی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

علیرضا دبیر مجوز حضور در انتخابات کشتی را گرفت


در این میان حمید سوریان، دارنده 7 مدال طلای جهان و المپیک بعد از مدت ها تصمیم گرفته سکوت خود را بشکند و در آستانه انتخابات جامعه کشتی را با حرف های خود آگاه کند که بهترین انتخاب را انجام دهند.

پرافتخارترین کشتی گیر تاریخ ایران در گفت و گو با خبرنگار ما صحبت هایی را پیرامون انتخابات فدراسیون کشتی انجام داده که در ادامه می خوانید.

کشتی باید توسط قهرمانان خودش اداره شود

کشتی ایران همیشه قهرمانان بزرگی را داشته و به همین دلیل هم مردم همیشه به واسطه همین قهرمانان در کنار این ورزش قرار داشتند. به همین دلیل هم کشتی می بایست توسط همین نام آوران خودش اداره شود.

خوشبختانه شرایط برای یکی از قهرمانان فراهم شد

در چند روز گذشته بحثی به وجود آمده بود که از حضور سه تن از قهرمانان و افتخارآفرینان کشتی در انتخابات فدراسیون جلوگیری شود. کاش شرایط به نحوی پیش می رفت که هر سه با هم در انتخابات حاضر می شدند اما خوشبختانه در آخرین لحظات شرایط برای حضور یکی از این قهرمانان بزرگ فراهم شد تا دغدغه جامعه کشتی از بین برود.

اعضای مجمع نقش مهمی در آینده کشتی دارند

اعضای محترم مجمع فدراسیون کشتی همه بازوان توانمند ورزش پر افتخار ایران هستند که همیشه نقش مهمی را در موفقیت های کشتی ایفا کردند و حالا هم می توانند با تصمیم قاطع خود نقش مهمی را در آینده کشتی ایران رقم بزنند.

کشتی از جایگاه اصلی خود فاصله گرفته

کشتی ایران مدتی است که از جایگاه واقعی خود فاصله گرفته است و برای بازگشت به جایگاه اصلی اش نیاز به همراهی همه اهالی این رشته دارد. همراهی که می تواند کشتی را به جایگاه اصلی خود برگرداند.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس