کد خبر 972233
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
زرینچه

جواد زرینچه جانشین اصغر حاجیلو در پست سرپرستی تیم فوتبال استقلال شد.

به گزارش مشرق، با حکم امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال، جواد زرینچه به‌عنوان سرپرست تیم فوتبال این باشگاه انتخاب شد. در حکم فتحی برای زرینچه آمده است:

بیشتر بخوانید:

موافقت مدیرعامل استقلال با استعفای حاجیلو

«برادر ارجمند
جناب آقای جواد زرینچه

نظر به تعهد، توانمندی، سوابق درخشان و تجارب ارزشمندتان در عرصه باشگاهی و ملّی به این وسیله جنابعالی را به‌عنوان سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان استقلال ایران منصوب می‌کنم. با توجه به سیاست‌های کلان باشگاه در استفاده از تجارب پیشکسوتان خوشنام و مورد علاقه هواداران در جایگاه‌های مختلف و برنامه‌ریزی باشگاه در جهت نیل به موفقیت‌ها، حضور یک پیشکسوت با سوابق درخشان به منظور هدایت، نظارت و حمایت از بازیکنان، کادر فنی و پشتیبانی تیم به‌عنوان مدیر یا سرپرست ضروری به نظر می‌رسد. امروز اداره تیمی متشکل از چند 10 میلیون عضو نیازمند رعایت تمامی شاخصه‌های لازم از جمله نظم، قاطعیت و تجربه است.

حفظ و رعایت شأن باشگاه و همه ارکان آن خصوصاً هواداران، ایجاد همدلی در میان تمامی اعضا، ایجاد آرامش و دور ساختن حاشیه از اطراف تیم، برقراری نظم و پیاده‌سازی آیین‌نامه انضباطی و دستورات باشگاه، یادآوری به اعضای تیم در احترام به همه اهالی فوتبال شامل مسئولان، داوران، مربیان و بازیکنان تیم حریف، اهالی رسانه، خصوصاً هواداران، تکریم پیشکسوتان، رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاقی، تأکید بر اجرای قوانین داخلی تیم و باشگاه، رسیدگی به امور اداری و اجرایی تیم در مسابقات، تمرینات و اردوها، نظارت بر عملکرد تیم اعم از فنی، پشتیبانی، تدارکاتی و پزشکی، برقراری و تعامل و روابط حسنه با نهادهاو سازمان‌های مربوطه در جهت پیشبرد اهداف تیم از جمله وظایف مدیریت تیم به شمار می‌آید.

انتظار می‌رود گزارش عملکرد بخش‌ها و ارکان تیم به صورت دوره‌ای و منظم و مکتوب به اینجانب ارائه شود. امید است با اتکا به پروردگار متعال و با همکاری و هماهنگی کامل با معاونان و ارکان اجرایی باشگاه و کادر فنی تیم در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید. در پایان از زحمات و تلاش‌های بی شائبه و دلسوزانه برادر گرانقدرم جناب اقای اصغر حاجیلو مدیریت سابق تیم بزرگسالان در دوران تصدی آن سمت سپاسگزاری می‌نمایم.

امیرحسین فتحی
مدیرعامل باشگاه استقلال».

منبع: سایت باشگاه استقلال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس