کد خبر 969785
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
رادوشوویچ

به جرات می‌شود گفت یکی از متعصب‌ترین خارجی تاریخ فوتبال ایران به حساب می‌آید، دروازه‌بانی که هر وقت درون دروازه پرسپولیس به میدان رفت این تیم بازنده از زمین خارج نشد.

به گزار ش مشرق، رادوشوویچ شنبه شب پس از گفت‌وگو با مدیرعامل باشگاه بر سر مسائل مالی توافق کرد و در تیمی که می‌گوید عاشق آن است، ماندنی شد. آن‌هم درحالی که دیگر خبری از برانکو و دستیاران کرواتش نیست. گفت‌وگو با رادوشوویچ را در ادامه می‌خوانید.

بالاخره تکلیفت مشخص شد و در پرسپولیس ماندنی شدی.

اول باید بگویم من قراردادم را تمدید نکردم، چون یک سال دیگر هم قرارداد داشتم. خودم پیش‌قدم شدم و به باشگاه گفتم می‌خواهم بمانم و به گزینه دیگری فکر نمی‌کنم. خیلی خوشحالم در پرسپولیس هستم، قبلاً هم گفته‌ام؛ بازهم تکرار می‌کنم همیشه به ماندن در این تیم فکر می‌کردم. توافق انجام شد و در پرسپولیس کارم را ادامه می‌دهم.

زمزمه‌هایی وجود داشت که به پدیده بروی!

با احترام به همه تیم‌ها در ایران من فقط می‌توانم برای پرسپولیس بازی کنم. گزینه‌ای به جز این تیم برای من وجود ندارد.

حسن‌نیت تو به باشگاه بارها ثابت شده، با این حال آیا باشگاه طلبت را پرداخت کرد؟

من دوست ندارم درباره مسائل شخصی صحبت کنم! فقط می‌توانم بگویم با باشگاه به توافق رسیدیم. مهم‌تر از هرچیزی تصمیمی بود که گرفتم. من دوست داشتم بمانم. پرسپولیس باشگاه من است. سه سال در اینجا زندگی کرده‌ام و خودم را جزئی از این خانواده بزرگ می‌دانم.

بیشتر بخوانید:

چالش بالای ۲۳ ساله‌ها در پرسپولیس


برای ماندن در پرسپولیس با برانکو هم مشورت کردی؟

قرارداد من با پرسپولیس دو ساله بود، هیچ‌چیز تازه‌ای امضا نکردم. فقط با مسئولان باشگاه صحبت کردم. برای برانکو هم در تیم جدیدش آرزوی موفقیت دارم.

هواداران پرسپولیس هنوز هم از جدایی برانکو ناراحت هستند.

برانکو مربی بزرگی است. شاید بهترین نتایج تاریخ پرسپولیس را رقم زد. سه، چهار سال شگفت‌انگیز در پرسپولیس داشتیم و طبیعی است هواداران ناراحت باشند.

در کنار این ناراحتی نگران هستند که بعد از رفتن برانکو چه اتفاقی می‌افتد!

فقط می‌توانم بگویم ما پرسپولیس هستیم و همان سطح را حفظ خواهیم کرد. امیدوارم زندگی بعد از برانکو طبیعی باشد.

با رفتن کادرفنی کروات پرسپولیس و احتمالاً بودیمیر، تو تنها بازیکن اهل کشور کرواسی در پرسپولیس خواهی بود. تنهایی سخت نیست؟

من بازیکن حرفه‌ای و روی کارم متمرکز هستم. برای من هیچ مشکلی وجود ندارد، اگر فقط تنها کروات پرسپولیس هستم. بخشی از زندگی و ورزش حرفه‌ای همین است؛ به دور از احساسات.

شرایط همبازی‌هایت در پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

همه ما برای فصل آینده اهداف بزرگی داریم. ما پرسپولیس هستیم با ۴۰ میلیون هوادار که ما را باور دارند. برانکو کارهای خوبی برای ما انجام داد و ما ادامه می‌دهیم.

فکر می‌کنی بازهم می‌توانید قهرمان شوید؟

در هر فصل فقط یک گزینه وجود دارد و آن هم برنده شدن در همه جوایزی که در فوتبال وجود دارد. من خیلی امیدوارم. ما بازهم می‌توانیم قهرمان شویم.

در ارتباط با رقابت مجدد با بیرانوند چه نظری داری؟

من شخص بلندپروازی هستم و دوست دارم بازی کنم. فکر می‌کنم هر بازی‌ای که به میدان رفتم، عملکرد خوبی داشتم. بیرانوند گلر اول تیم ماست، من این را درک می‌کنم اما همچنان مبارزه خواهم کرد. ما دو نفر هرچقدر تلاش و رقابت کنیم به نفع پرسپولیس خواهد بود.

صحبت پایانی؟

به هواداران می‌گویم همیشه پس از باران، آفتاب وجود دارد. نگران نباشند چون ما صددرصد با قدرت مثل همیشه ادامه خواهیم داد. به آنها از طرف من بگویید: فقط پرسپولیس‌.

 

منبع: روزنامه فرهیختگان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس