کد خبر 967665
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
سکه نمایه

طبق لیست فدراسیون دوومیدانی مربیان موفق دوومیدانی کمتر از رئیس فدراسیون از وزارت ورزش پاداش دریافت کرده‌اند.

به گزارش مشرق، بحث حقوق و پاداش در ۴ سال گذشته و پس از حضور کیهانی در فدراسیون دوومیدانی همیشه موضوع مورد بحث جامعه دوومیدانی بوده و حواشی زیادی هم به دنبال داشته است.

ورزشکاران و مربیان از تصمیمات کیهانی در این فدراسیون برای موضوع حقوق و پاداش همیشه ابراز نارضایتی کرده‌اند، اما او همواره اعلام کرده طبق برنامه‌ای که دارد، پیش می‌رود.

بیشتر بخوانید:

اهداف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان تعیین شد

اما به نظر می‌رسد که برنامه مدنظر آقای رئیس تنها به نفع خودش و اطرافیانش تنظیم شده! اتفاقی که درباره پاداش‌های سال ۹۶ رخ داده، این گزاره را تائید می‌کند و جای بحث و بررسی زیادی دارد. مربیان موفق دوومیدانی که شاگردشان در این سال مدال آور بوده‌اند، کمتر از رئیس فدراسیون و یا برابر با دبیر فدراسیون سکه دریافت کرده‌اند!

یکی از این موارد به امیر الوند مربی علی ثمری قهرمان پرتاب وزنه آسیا باز می‌گردد. شاگرد او در قهرمانی آسیا در هند و داخل سالن آسیا در تهران مدال طلا دریافت کرد، اما مجموع پاداش دریافتی‌اش از مجید کیهانی رئیس فدراسیون کمتر بوده و ۷.۵ سکه کمتر از چیزی که مصوب بوده، به وی پرداخت شده است!

الوند بابت موفقیت شاگردش باید ۱۷.۵ سکه دریافت می‌کرد که تنها ۱۰ سکه به او رسیده، اما پاداش مصوب برای کیهانی به عنوان سرپرست، ۱۱ سکه بوده که همه آن را هم دریافت کرده است!

در چند مورد دیگر نیز پاداش مربیان کمتر از چیزی بوده که مصوب شده است. فردین محمدزاده، هادی سپهرزاد، تیمور غیاثی از جمله آنها هستند و از سوی دیگر برخی مربیان با وجود اینکه شاگردشان عنوانی کسب نکرده‌اند، در لیست پاداش‌ها قرار گرفته‌اند و مشخص نیست با چه ساز و کاری این لیست تهیه شده و سکه‌ها پرداخت شده است.

نکته قابل توجه تر اینکه کارمند فدراسیون هم پاداشی که مخصوص مربیان و سرپرستان بوده را دریافت کرده و این می‌طلبد که وزارت ورزش ورود جدی در این مورد داشته و با خاطیان برخورد کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس