کد خبر 965540
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
مجلس

نماینده مردم محلات به اتفاق هفت نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزرای امور خارجه و فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار توضیح درمورد پارتی مختلط با حضور سفرای بعضی کشورهای خارجی و تعدادی از افراد به اصطلاح هنرمند شدند.

به گزارش مشرق، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸) توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد که با استعفای وزیر آموزش و پرورش مطالبات منطقی و به حق مادی و معنوی فرهنگیان به وادی فراموشی سپرده نشود.

بیشتر بخوانید:

سوال از ظریف در مجلس به فردا موکول شد

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات به اتفاق هفت نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار صدور دستور سریع برای انتصاب رئیس سازمان تامین اجتماعی شدند.

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات به اتفاق هفت نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزرای امور خارجه و فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار توضیح درمورد پارتی مختلط با حضور سفرای بعضی کشورهای خارجی و تعدادی از افراد به اصطلاح هنرمند شدند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که چرا در اعمال ضریب افزایش و تعیین حداقل حقوق دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان برابر بند «ی» تبصره ۱۲ قانون بودجه مصوب هیات وزیران و بخشنامه‌های چهارم اردیبهشت ۹۸ وزارت آموزش و پرورش اقدام نشده است.

داود محمدی نماینده مردم قزوین به رئیس‌جمهور ضرورت پرداخت بدهی‌های دولت به سازمان تامین اجتماعی به منظور اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را متذکر شد.

امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر امور خارجه لزوم فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی در عرصه بین‌المللی و معرفی محصولات ایران برای رونق تولید را متذکر شد.

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود به رئیس‌جمهور درباره انتقال پسماند استان‌های جنوبی کشور به استان گیلان تذکر داد و عنوان کرد که این کار موجب لطمات جدی به صنعت گردشگری استان گیلان است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس