کد خبر 964691
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
درگیری پدر نیمار با خبرنگار رویترز

با درگیری فیزیکی پدر نیمار با یک عکاس خبری، موردی دیگری به حواشی پرتعداد زندگی شخصی این خانواده اضافه شد.

به گزارش مشرق، اگرچه خانواده نیمار با جنجال و حاشیه بیگانه نیست، اما به نظر می‌رسد که این بار در کنترل جو پیرامون خود برای فرار از انتقادات و طعنه‌ها دچار مشکل شده است.

پس از نیمار که به تازگی به تعرض به یک زن برزیلی در پاریس متهم و جزئیات دقیق‌تری برای رد ادعای بی‌گناهی وی منتشر شده است، اکنون پدر او نقش اول ماجرای جنجال‌آفرینی در این خانواده شده است.

بیشتر بخوانید:

نیمار به آزار و اذیت جنسی متهم شد

نیمار به دلیل پاره شدن رباط قوزک پای راستش در بازی دوستانه روز گذشته (پنجشنبه) تیم ملی برزیل مقابل قطر، کوپا آمه‌ریکا را از دست داد و به خانه برگشت. او و پدرش در مسیر بازگشت به خانه اما با خبرنگاران و عکاسانی مواجه شدند که سعی در ارسال آخرین اخبار از وضعیت ستاره PSG داشتند.

یکی از این اصحاب رسانه، عکاس خبرگزاری رویترز بود که در فرودگاه شهر برازیلیا تلاش داشت از نیمار در حالی که با عصا حرکت می‌کرد عکسبرداری کند که اقدام او به مذاق پدر ستاره سابق باسلونا خوش نیامد و منجر به درگیری طرفین شد.

پدر نیمار با دیدن این صحنه، به سمت عکاس رویترز رفت و دوربین او را گرفت و به زمین پرتاب کرد. با این حال عکاس رویترز که با دو دوربین در محل حاضر شده بود، با دوربین دومش از حمله پدر نیمار عکس گرفت. با دیدن این صحنه پدر نیمار تسلیم شد و دوربین اول را به عکاس رویترز برگرداند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس