کد خبر 964566
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۷
شکایت پدر از فرزند/سفر به شمال بهانه سرقت خودروی پدر

سرپرست کلانتری ۱۷۴ قیامدشت از دستگیری سه سارق خودروی پراید مشکی رنگی در این محدوده، بعد از انجام تعقیب و گریز پلیسی و تیراندازی خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ علی اکبر قشقایی سرپرست کلانتری ۱۷۴ قیامدشت در تشریح این خبر اظهار کرد: روز گذشته مردی با مراجعه به کلانتری مدعی شد خودروی پراید مشکی اش از درب خانه به سرقت رفته است و به این ترتیب در محدوده این کلانتری طرح دستگیری متهمان به اجرا در آمد.

بیشتر بخوانید

وی ادامه داد: راس ساعت یک بامداد بود که حوالی دانشگاه آزاد این خودرو به رویت ماموران رسید و سریعاً گشت کلانتری به خودروی مذکور دستور ایست صادر کرد و در ادامه با توجه به فرار متهمان یک واحد گشتی کمکی نیز فراخوانده شد.

وی افزود: متهمان که سوار بر این خودرو از محل متواری شده بودند به اتوبان امام رضا رفته و از آنجا به سمت سه راه سیمان حرکت کردند که حین تعقیب و گریز پلیسی بعد از شلیک دو تیر هوایی و با توجه به قوانین به کارگیری سلاح، ماموران مجبور به شلیک به سمت خودرو شدند.

وی در ادامه بیان داشت: با شلیک دو تیر مستقیم به سمت لاستیک های خودرو یکی از لاستیک های جلوی آن پاره شدند و با شلیک دیگری به سمت لاستیک عقب، خودروی پراید سرقتی به طور کامل از حرکت ایستاد و هر سه متهم که چاره ای جز تسلیم نداشتند با رسیدن واحد گشتی کمکی، خود را در اختیار نیروهای پلیس قرار دادند.

سرهنگ قشقایی با اشاره به حضور مالباخته در کلانتری برای طرح شکایت عنوان داشت: شاکی با طرح شکایت از سه متهم، یکی از آنها را که پسر خودش بود شناسایی کرد و در ادامه پرونده ای در این راستا تشکیل شد و به عرض مقام محترم قضائی رسید.

پسر مالباخته عنوان داشت روز گذشته پس از خریدن مشروبات الکلی به روستایی در حوالی قیامدشت رفته و بعد از مصرف آن به همراه دو دوستش، پیشنهاد می دهد خودروی پدرش را به همراه دوستانش بدزدد و با آن به شمال مسافرت کنند که پس از سرقت خیلی سریع توسط ماموران دستگیر می شوند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس