کد خبر 964488
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
رئیس کمیته امداد فتاح روز قدس

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد گفت: بر اساس آماری که از مراکز و پایگاه‌های کمیته امداد اخذ شده است تا به این لحظه مبلغ ۵۲ میلیارد تومان در زمینه فطریه جمع آوری شده است.

به گزارش مشرق، علیرضا عسگریان با اشاره به آمار اولیه فطریه روزه داران به کمیته امداد اظهار کرد: بر اساس آخرین آماری که از پایگاه‌ها و مراکز کمیته امداد در محل‌های برگزاری نماز عیدسعید فطر اخذ شده است تا این لحظه مبلغ 52 میلیارد تومان جمع آوری شده است.

وی تصریح کرد: البته آمار ارائه شده برای مراکز و پایگاه‌های کمیته امداد در مصلی‌های برگزاری نمازعید سعید فطر بوده، ضمن اینکه باید آمار مراکز نیکوکاری نیز به این رقم اضافه کرده که در طی اخبار بعدی به آن اشاره خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

افزایش سقف تسهیلات کمیته امداد

ایجاد یک سوم اشتغال کشور توسط کمیته امداد

عسگریان ادامه داد: سال گذشته 135 میلیارد تومان در زمینه فطریه جمع آوری شده که پیش بینی می‌شود این رقم امسال به 200 میلیارد تومان برسد.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: تعداد زیادی از هموطنان نیز از طریق درگاه‌های اینترنتی فطریه خود را پرداخت کرده‌اند که جزء آمار اشاره شده نیامده است، علاوه بر اینکه پایگاه‌ها و صندوق‌های کمیته امداد تا اوایل هفته آینده در سطح شهر آماده جمع آوری فطریه خواهند بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس