يمن (2).jpg

نیروهای یمنی در حال تسلط کامل بر جنوب شرق استان عسیر عربستان و ورود به استان نجران هستند تا یک پیروزی بزرگ را در جنوب عربستان به ثبت برسانند.

به گزارش مشرق، از منطقه «الشبکه» در جنوب غرب استان نجران عربستان خبر می‌رسد، شماری از نیروهای مزدور چند ملیتی رژیم سعودی حملاتی را برای بازپس گیری برخی مناطق تحت سیطره نیروهای نیروهای یمنی انجام دادند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یگان مهندسی که در آماده باش کامل بودند به سرعت تحرکات نیروهای مزدور سعودی را در این محور رصد کردند و وارد میدان شدند تا از پیشروی‌های آنان جلوگیری کنند.

به گفته منابع میدانی، نیروهای یگان مهندسی مسیر نیروهای مزدور رژیم سعودی را به تله‌های انفجاری آلوده کردند و زمانی که آنان از این منطقه مین گذاری شده عبور کردند متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

اعلام الحربی

شماری از نیروهای مزدور چند ملیتی سعودی در جریان این عملیات دقیق کشته و زخمی شدند و خسارت‌های زیادی به تجهیزات آنان وارد آمد و در نهایت حمله به مواضع نیروهای یمنی در جنوب غرب استان نجران خنثی شد.

به گزارش مشرق، نیروهای مزدور رژیم سعودی در یک هفته گذشته نزدیک به ۵ مرتبه به مواضع تحت کنترل نیروهای یمنی در محورهای «الشبکه» در استان نجران هجوم آوردند که با مقاومت روبه رو شدند و ناکام ماندند.

نیروهای مزدور چند ملیتی سعودی در جریان این حملات، متحمل خسارت‌های سنگین و تلفات زیادی شدند و پس از درگیری‌های سنگین بی نتیجه از منطقه عقب نشینی کردند و متواری شدند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای مزدور رژیم سعودی ۷ مرتبه نیز به مواضع نیروهای یمنی در مناطق «الطلعه، مربع الحماد و السدیس» حمله کردند اما با مقاومت روبه رو شدند و متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

از منطقه «الشرفه» نیز خبر می‌رسد، شماری از نیروهای مزدور سعودی که اغلب ملیت سودانی داشتند با پشتیبانی جنگنده‌های عربستانی حملاتی را علیه مواضع تحت سیطره رزمندگان یمنی انجام دادند.

به گزارش مشرق، نیروهای یمنی با وجود حملات هوایی سنگین و درگیری‌های سخت و نفس گیر چند ساعته با نیروهای مزدور سعودی موفق شدند حملات را به طور کامل دفع و شماری از آنان را کشته و زخمی کنند.

اعلام الحربی

به گفته منابع میدانی، پیشروی رزمندگان یمنی در جنوب شرق استان عسیر عربستان هم ادامه دارد و از این محور در حال نزدیک شدن به مرزهای استان نجران هستند و همین مسئله وحشت رژیم سعودی را به دنبال داشته است.

اگر نیروهای یمنی از این محور وارد استان نجران شوند، ضربه سختی به نیروهای مزدور سعودی وارد می‌شود چرا که آنان مجبور خواهند شد که مناطق وسیعی را در جنوب عربستان تخلیه کنند و این مسئله یک شکست بزرگ برای آنان است.

استان نجران در جنوب عربستان واقع شده و هم مرز با استان‌های الجوف و صعده (مهم‌ترین پایگاه انصارلله) است؛ نجران از محور غرب با استان عسیر هم مرز است و از اصلی ترین مناطق کمک رسانی رژیم سعودی به مزدوران در استان‌های صعده و الجوف محسوب می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 11
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • حقیقت IR ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
  خوشم میاد عربستان عین خیالشم نیست . فقط کیلویی بمب میریزه و میره . اینا هم هر از گاهی بلند میشن میرن چارتا ترقه میزنن و میان خخخ .
  • IR ۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
   56 4
   تعدادی از خبرنگاران فرانسوی به دلیل افشای اسنادی درباره نقش پاریس در جنایات ائتلاف سعودی در یمن با محکومیت ۵ سال حبس و پرداخت جریمه ۷۵ هزار یورویی روبرو هستند. این است ماهیت اصلی غرب وحشی
  • IR ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
   0 8
   داداش این میشرفتاش رو نمیبینی...داره اهسته و پیوسته جلو میره...زمان ب ضرر یمنی هاس
  • IR ۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
   35 5
   متن رو خوندی وحرف زدی داداش من؟! نفس اینکه به قول تو ترقه در مقابل بمبهای پیشرفته ، چهارسال است ،دوام اورده ،تحسین برانگیز است ،چه برسد به اینکه درحال پیشروی هم هستند.در ضمن تمسخر مظلوم ،تو را در گناه ظالم شریک میکند.برای هیچی، خودت را در خون کودکان وزنان یمنی شریک نکن/.
  • حقیقت آلبانی و صهیون خر IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
   34 6
   وقتی خریت بخواد از حقیقت بگه!! از احمق های آلبانی صفتی که فقط بلدن انسانهای بی دفاع رو سلاخی کنن بیش این انتظاری نیست! یا ملعونهای صهیون! روز به درک رسیدن شما کفتارها داره نزدیک میشه پس بیشتر اُ اُ کنید!
  • IR ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
   9 1
   به زودی عربستان را از چنگال آل سعود آزاد خواهیم کرد.
 • IR ۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
  7 14
  مگه بابرکناری عمرالبشیرسودان ازائتلاف خارج نشده....بیچاره هاهمه کشته هاسودانی هستند
 • IR ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
  35 3
  برای پیروزی برادرانمان در یمن،صلوات.
  • IR ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
   7 1
   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
 • حافظ IR ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
  35 11
  مجاهدان اسلامی به زودی وارد عربستان خواهند شد
  • واقع بین AE ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
   7 1
   الانشم وارد شدند. خوبه که برای گام اول، اول استان جیزان را بصورت کامل یمنی از آزاد کنند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس