کد خبر 957662
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
فرود اضطراری

مجتبی بیاتی گفت: این پرواز که از فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه ایلام انجام می‌شد ساعت ۱۵:۴۰ دقیقه عصر روز گذشته در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.

به گزارش مشرق، مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، از فرود اضطراری پرواز تهران - ایلام در این فرودگاه به علت شرایط نامساعد جوی خبر داد.

مجتبی بیاتی گفت: این پرواز که از فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه ایلام انجام می‌شد ساعت ۱۵:۴۰ دقیقه عصر روز گذشته در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.


او ادامه داد: این هواپیما پس از فرود اضطراری در کرمانشاه، حدود ۲ ساعت بعد و پس از بهتر شدن شرایط جوی به سمت فرودگاه ایلام ادامه مسیر داد.

بیشتر بخوانید:

فرود اضطراری پرواز پاریس – بمبئی در اصفهان

تلفات آتش‌سوزی سوپرجت روسی افزایش یافت


بیاتی تصریح کرد: البته حدود ۱۰ تا ۱۵ تن از مسافران این پرواز به تشخیص و صلاح خود در فرودگاه کرمانشاه از ادامه مسیر با این پرواز خودداری کردند.


مدیرکل فرودگاه کرمانشاه با بیان اینکه فرودهای اضطراری در فرودگاه شهید اشرفی چند بار دیگر نیز اتفاق افتاده است، گفت: کرمانشاه فرودگاه احتیاطی پروازهای تهران به سمت ایلام و حتی شهر نجف در کشور عراق به شمار می‌رود.


او ادامه داد: بارها پیش آمده که پروازهای صورت گرفته از فرودگاه‌های تهران به سمت ایلام و نجف اشرف بنا به دلایلی که بیشتر آنها بدی آب و هواست در فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه فرود اضطراری داشته‌اند.


بیاتی همچنین به ۱۱۰ تا ۱۲۰ پرواز هفتگی از فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه به نقاط مختلف اشاره کرد و گفت: این پروازها به سمت تهران، مشهد، کیش، قشم، عسلویه و بندرعباس انجام می‌شود.


مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه یادآور شد: البته تا چندی پیش به سمت شیراز نیز پرواز وجود داشت ولی بنا به دلایلی فعلاً متوقف مانده است، هرچند برای برقرایر دوباره پروازها به این سمت در حال تلاش و رایزنی هستیم.


او گفت: پروازهای خارجی نیز معمولاً در ایام نوروز و به یکی ۲ مقصد پرتردد که مسافران از آن استقبال می‌کنند دایر می‌شود ولی در بقیه سال فقط پروازهای داخلی به مقاصد یاد شده انجام می‌شود.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس