کد خبر 954498
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
سربازی

مهلت ارسال مدارک استفاده از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای اعزامی های اول تیر ماه اعلام شد.

به گزارش مشرق، متقاضیان تسهیلات نظام وظیفه تخصصی اعزامی اول تیر ماه سال ۱۳۹۸ که در سامانه سینا ثبت نام کرده‌اند، در صورت تمایل به استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان (۲۲ ماه خدمت در شرکت دانش بنیان) صرفاً تا پایان روز ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا برگ اعزام خود را از طریق سامانه سرباز فناور (social.tinet.ir) و یا سامانه پاسخگویی crm.daneshbonyan.ir (منوی ایجاد پرسش جدید- تسهیلات سربازی) ارسال کنند.

بیشتر بخوانید:

ضوابط و مقررات سربازان امریه سازمان‌های دولتی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی به صورت اعزام وظیفه های مامور به شرکتهای دانش بنیان از شهریور ماه سال گذشته آغاز شده و تا کنون بنیانگذاران و افراد کلیدی شرکتهای دانش بنیان که مشمول اعزام به خدمت نظام وظیفه هستند در صورت احراز شرایط فرد و شرکت می توانند بعد از گذراندن دوران آموزشی، ما بقی خدمت خود را در شرکت خود سپری کنند.

افراد متقاضی این تسهیلات لازم است حداقل سه ماه گذشته در شرکت دانش بنیان دارای سوابق بیمه باشند و با توجه به امتیازبندی شیوه‌نامه بهره مندی دانش آموختگان برترِ فنّاور از تسهیلات خدمت نظام وظیفۀ تخصصی حداقل ۶۰ امتیازکسب کنند.

همچنین برای استفاده از این تسهیلات لازم است، در سامانه سینا (sina.bmn.ir) تقاضای خود را ارسال کرده و بعد از احراز شرایط، حداقل ۴۵ روز پیش از تاریخ اعزام، برگ سبز خود را برای مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان از طریق سامانه های مذکور ارسال کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر برای استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان به نشانی اینترنتی yon.ir/K9DkR مراجعه کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس