کد خبر 950895
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
کمک‌های حشد الشعبی عراق در خوزستان

تلگرامچی گرامی! داری اشتباه می زنی. الان وقت حمله به آمریکاست که حتی در میانه سیل از تحریم دریغ نکرد، نه زمان حمله به نیروهای مردمی مقاومت از عراق که به کمک سیل زدگان آمده اند.

به گزارش مشرق، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت:

تویتچی محترم! تلگرامچی گرامی! داری اشتباه می زنی. سر گوشی و کیبوردت را بگیر آن طرفی. الان وقت حمله به آمریکاست که حتی در میانه سیل از تحریم دریغ نکرد، نه زمان حمله به نیروهای مردمی مقاومت از عراق که به کمک سیل زدگان آمده اند. دشمن اگر آنها را بزند، قابل درک است. جای لگدی که خورده اند تا سالها درد خواهد کرد. اما شما چرا؟!

بیشتر بخوانید:

این ارقام "میلیارد دلاری" آشنا

آیا سیل اخیر قحطی گندم آورد؟

ارّه نشین‌ها!

نه در زمین دشمن بازی کن، و نه مختصات میدان را اشتباه بگیر و به سمت خودی شلیک کن. اگر ماموریت داشتی که باز هم حرجی نبود. اما اگر دچار جوزدگی و مسمومیت شیرین در فضای دشمن ساخته شده ای و تشخیص برایت دشوار شده، لااقل می توانی که رگبار بی هوا و سردرگم سمت جبهه خودی نگیری، نمی توانی؟! دیده شدن به چه قیمت؟

رسانه برای رساندن حقایق است اما ابزاری برای شبهه افکنی و تردید و تشکیک شده.آنکه مسائل را نمی داند، باید متواضعانه بگوید نمی دانم و نیازمند راهنمایی و تبیین و توضیه هستم. نه اینکه موضع مرشد کلی پیشه کند و ژست استراتژیستی بگیرد و تبدیل به ابزار غبار افکنی در فضای دشمن ساخته شود.

"نمی دانم و سوال دارم"، با خدشه در مدل و راهبرد موجود و ادعای نقشه نویسی و نسخه پیچی خیلی فرق دارد. همان قدر که سرباز گم کننده خط خودی و دشمن نمی تواند ادعای ژنرالی و فرماندهی داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس