محمدعلی گودینی - نویسنده

همزمان با پنجمین هفته هنر انقلاب و معرفی برگزیدگان یازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر و داستان انقلاب، محمدعلی گودینی، نویسنده پیشکسوت تجلیل شد.

به گزارش مشرق، همزمان با برگزاری پنجمین هفته هنر انقلاب در سراسر کشور، برگزیدگان یازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر و داستان انقلاب معرفی شدند.

محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، عبدالحمید قره‌داغی مدیرعامل انتشارات سوره مهر، حسین فتاحی نویسنده و ساسان ناطق دبیر بخش داستان جشنواره از محمدعلی گودینی تجلیل کردند.

بر اساس این گزارش، مستندی که به مرور فعالیت‌های او از زبان خودش می‌پرداخت، نمایش داده شد.

اسامی برگزیدگان بدین شرح است:

شعر کودک / مجموعه شعر

رتبه اول: منیره هاشمی با مجموعه شعر «اسم سرودم انقلاب است» از خراسان رضوی

رتبه دوم: طیبه شامانی با مجموعه شعر «یک شاخه زیتون» از تهران

رتبه سوم (به طور مشترک): سعیده موسوی‌زاده با مجموعه شعر «یک گوشه از کار خدا» از تهران و سمیه تورجی با مجموعه شعر «شعر کودک با موضوع انقلاب» از فارس

شعر نوجوان / مجموعه شعر

رتبه اول: مریم اسلامی با مجموعه شعر «انقلاب برف» از تهران

رتبه دوم: مسعود طاهری عضد با مجموعه شعر «عاشقت کمی بزرگتر شده» از همدان

رتبه سوم: طاهره شهابی با مجموعه شعر «نوبت بهار» از تهران

شعر نو (سپید و نیمایی) / مجموعه شعر

رتبه اول: پیام جهانگیری با مجموعه شعر «دهان زخمی تفنگ» از اردبیل

رتبه دوم: آرش پورعلیزاده با مجموعه شعر «کاشکی خدا مرا مسکن آفریده بود» از گیلان

رتبه سوم: حسن صنوبری با مجموعه شعر «کتاب خیابان مصدق» از تهران

شعرنو (سپید یا نیمایی) / تک اثر

رتبه اول: روزا رودینی با شعر «دوربین» از کرمان

رتبه دوم: محمد خادم با شعر «د» از اصفهان

رتبه سوم: ثریا عبدی با شعر «یادگاران جنگ» از خوزستان

داستان کوتاه نوجوان / تک اثر

رتبه اول: حسین جعفری برای داستان «ژ ۳» از تهران

رتبه دوم: مجتبی صفدری تمرین برای داستان «خالص» از گیلان

رتبه سوم: فریناز ربیعی برای داستان «ماموریت صد و یکم» از تهران

رمان کودک و نوجوان / کتاب و تک اثر

رتبه اول: حسین قربانزاده برای کتاب «روی خط ماه» از اردبیل

شایسته تقدیر (به طور مشترک): محمدرضا شرفی خبوشان برای رمان «کارخانه اسلحه‌سازی داوود داله» از تهران و سیدمیثم موسویان برای رمان «زمستان مردی» از همدان

شعر سنتی (قالب‌های کلاسیک) / مجموعه شعر یا کتاب

رتبه دوم (به طور مشترک): محمدمهدی خان محمدی با مجموعه «هیاهو» از قم و مرتضی حیدری آل‌کثیر با مجموعه «از جیب درختان» از خوزستان

رتبه سوم (به طور مشترک): حسنا محمدزاده با مجموعه «پری روز» از اصفهان و ساجده جباری پور ماسوله با مجموعه «سیم جیم» از گیلان

شایسته تقدیر: اعظم سعادتمند با مجموعه «باران پس از برف» از قم

شعر سنتی (قالب‌های کلاسیک) / تک اثر

رتبه اول: مهدی جهاندار با شعر «فتنه ۱» از اصفهان

رتبه دوم: محمدرضا طهماسبی با شعر «انتظار» از تهران

رتبه سوم: میلاد حبیبی با شعر «بنا نبود» از اصفهان

رمان بزرگسال

رتبه اول: محمد اسماعیل حاجی‌علیان برای رمان «بی داد» از اصفهان

رتبه سوم (به طور مشترک): هادی حکیمیان برای رمان «برج ناز» از یزد و مصطفی جمشیدی پرور برای رمان «گزارش تیماز» از تهران

شایسته تقدیر (به طور مشترک): سیده عذرا موسوی برای رمان «فصل توت‌های سفید» از تهران و مجید اسطیری برای رمان «فرار» از تهران

داستان کوتاه بزرگسال

رتبه اول: مریم سادات میرحسینی برای داستان کوتاه «ایستاده‌ام مقابل چشم‌هایت» از سمنان

رتبه دوم: رضا کیانی برای داستان کوتاه «دیدار» از تهران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس