کد خبر 950110
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
وقتی صهیونیست‌ها خودشان را مسخره می‌کنند!

درپی اعلام نتایج انتخابات پارلمان رژیم صهیونیستی و پیروزی بنیامین نتانیاهو در آن، صهیونیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی به تمسخر یکدیگر پرداختند.

به گزارش مشرق، شبکه های اجتماعی در فلسطین اشغالی شاهد موجی از سرزنش و تمسخر شهرک نشینان ساکن شهرک های صهیونیست نشین اطراف مرز نوار غزه بود.

بیشتر بخوانید

از حزب «اُتسما یِهودیت» چه می‌دانید؟

این تمسخر بعد از آن صورت گرفت که اکثریت ساکنان شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه به حزب راستگرای لیکود رای دادند که ریاست آن را بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دست دارد.

به نوشته روزنامه صهیونیستی "معاریو"، صهیونیست های ساکن مرکز فلسطین اشغالی و تل آویو شهرک نشینان اطراف نوار غزه را سرزنش کردند، زیرا آنها بار دیگر نتانیاهو را - با وجود ناکامی او در جلوگیری از شلیک موشک از نوار غزه به این شهرک ها- انتخاب کردند.

یکی از زنان صهیونیست خطاب به ساکنان دو شهرک سدیروت وعسقلان در نزدیک مرز نوار غزه به کنایه نوشت: به شما صبح بخیر می گویم که ۴۲ تا ۴۳ درصد آرای خودتان را به نتانیاهو هدیه کردید و خواستید تا او صبح خوبی داشته باشد.

او افزود: بنابراین وقتی صدای آژیر بعدی به صدا در آمد؛ داد و بیداد نکنید. به زبان ساده تر، آن روز باید خفه خون بگیرید.

این زن صهیونیست نوشت: دفعه بعد وقتی موشک و بالن های آتش زا روی سر شما می بارد، نباید گریه و زاری کنید چون این انتخاب خودتان بود و می توانستید تغییراتی انجام دهید، اما صدای آژیرهای خطر را انتخاب کردید که خوب آن را می شناسید. بنابراین خود را برای این صداها در سالهای آینده آماده کنید.

یک صهیونیست دیگر با تمسخر نوشت: ساکنان شهرک نتفیوت ۳۴.۲ درصد به لیکود رای داد. ساکنان شهرک های سدیروت و عسقلان و بئر السبع هم به ترتیب ۴۳.۵ و ۴۲.۶ و ۴۳.۱ درصد به این حزب رای دادند. اینها همان مناطقی بود که در طول شش ماه گذشته ۴۶۰ موشک به آنجا اصابت کرد، اما امروز دیدیم که همان دولت (نتانیاهو) را انتخاب کردند.

یکی دیگر از صهیونیست ها هم در شبکه اجتماعی شهرک نشینان یاد شده را به شدت سرزنش کرد و نوشت: "نمی خواهم یک کلمه دیگر از ساکنان سدیروت بشنوم؛ حتی اگر یک سال کامل را در پناهگاه بگذرانند".

براساس نتایج آرای انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی، حزب لیکود به ریاست نتانیاهو ۳۵ کرسی و حزب "آبی و سفید" به ریاست بنی گانس نیز ۳۵ کرسی را از آن خود کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس