جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت اقدام دولت آمریکا بر علیه سپاه پاسداران، تاکید کرد: بی‌تردید اقدام ایالات متحده آمریکا مضحکه افکار و وجدان عمومی جهانیان است.

به گزارش مشرق، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت اقدام دولت آمریکا بر علیه سپاه پاسداران، تاکید کرد: بی‌تردید اقدام ایالات متحده آمریکا مضحکه افکار و وجدان عمومی جهانیان است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله القاصم الجبارین»

در آستانه میلاد با سعادت سرور آزادگان عالم و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، بار دیگر حقارت و سبک‌سری هیات حاکمه ایالات متحده آمریکا رخ نمود و ثابت کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اقتدا به مولای خود حضرت ثارالله (ع) و در سایه فرامین یگانه دوران حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در درست‌ترین نقطه تاریخ ایستاده است.

بیشتر بخوانید:

بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دفاع از حریم سپاهبی‌تردید اقدام ایالات متحده آمریکا از دو وجه، مضحکه افکار و وجدان عمومی جهانیان است. اولاً کسی هیچ شرارت، جنگ و اقدام تروریستی و ارعاب‌آوری در دنیا سراغ ندارد که دست دولت آمریکا یا حداقل یک دولتمرد یا نظامی آمریکایی از پشت صحنه آن به چشم نخورد و ثانیاً در فهرستی که عمده نام‌های آن، فرزندان نامشروع آمریکا و پرورش‌یافتگان مکتب صهیونیسم و سلفی‌گری وهابی هستند، ذکر نام مهم‌ترین نیروی مقابله‌کننده با تروریسم در منطقه، واکنشی جز خنده را سبب نمی‌شود.

اما افسوس اصلی را باید به حال ملتی خورد که سردمدارانش در امنیت کامل بر اریکه پوشالی قدرت تکیه زده‌اند و با تصمیمات مستانه و بدون عاقبت‌اندیشی، از جان و امنیت این ملت و فرزندان آنها که هزاران کیلومتر دورتر از خانواده‌های خود، بازیچه مغازله‌های آمریکایی - صهیونی و رقص شمشیرهای سعودی – آمریکایی هستند، برای خوشایند سفاکان صهیونیستی و حکومت‌های مرتجع، مایه می‌گذارند.

باور جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آن است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعتبار و اقتدار خود را به شناسایی از سوی آمریکا متکی نمی داند که حالا امروز با تروریستی خواندن این نیروی مردمی از سوی ایالات متحده آمریکا بخواهد این اعتبار و اقتدار را از دست رفته بداند. هویت سپاه، ناشی از روح معنویت حاکم بر انقلاب الهی حضرت روح الله (ره) و مردمان جان بر کفی است که از نداشته‌هایشان هم برای این انقلاب گذشته‌اند و پیوندشان با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، پیوندی ناگسستنی است چراکه دستان فرزندان ایران در لباس نظامی، نه همچون نظامیان کشورهای تروریست‌پرور برای قتل و کشتار و سرکوب هموطنان بلکه همواره برای یاری آنان بی‌تاب خدمت‌رسانی است و این روزها نیز که در گوشه‌هایی از این سرزمین نیاز به حضور آنان بوده است، در کمک به ولی‌نعمتان انقلاب سر از پا نمی‌شناسند و شاید برای هیات حاکمه آمریکا جالب باشد که بداند بسیاری از پاسداران انقلاب به قدری در این ایام غرق در نجات و یاری‌رسانی به حادثه‌دیدگان و محرومان هستند که حتی خبر اقدام خصمانه اخیر به گوششان نرسیده یا اگر هم اطلاع دارند، با لبخندی از کنار آن گذشته‌اند.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعتقاد دارد فارغ از واکنش‌های دیپلماتیک و حقوقی جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خلاف موازین حقوق بین‌الملل و اصول حاکم بر مناسبات بین‌المللی، بی‌شک واکنش نیروهای سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سراسر منطقه غرب آسیا از لحظه اعلام تصمیم آمریکا یک واکنش مقابله‌ای بوده و همانگونه که شورای محترم عالی امنیت ملی نیز اعلام کرده است، دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به «سنتکام» و همه نیروها و سازمان‌های وابسته به آن را در قامت تروریست دیده و در هر نقطه‌ای طبق وظیفه ذاتی و قانونی خود با آنها مقابله خواهد کرد؛ همانگونه که با تروریست های داعش مقابله شده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایفای ماموریت‌های خود هیچ خط قرمزی جز ارزش‌های نظام و انقلاب و منافع ملت بزرگ ایران نمی‌شناسد و برخی اقدامات کودکانه از سوی حامیان تروریسم در جهان نمی‌تواند کوچک‌ترین خللی در ایفای ماموریت‌های مهم سپاه ایجاد کند. از این رو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آحاد ملت ایران را به حمایت و پشتیبانی پرشور از سپاه فرامی خواند و اعلام می دارد که این تهدید پوشالی از سوی امریکا به فرصتی واقعی برای کشور و ملت ایران و عاملی برای صدچندان شدن عزت و افتخار سپاه پاسداران تبدیل خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس