کد خبر 948494
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
کوروش باقری

سرمربی پیشین تیم ملی وزنه‌برداری در واکنش به عدم تایید صلاحیتش برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری گفت: هرگز اعتراض نخواهم کرد.

به گزارش مشرق، کوروش باقری با تاکید بر اینکه قصد اعتراض به رای کمیسیون تطبیق را ندارد، اظهار داشت: نمی‌دانم چرا برای انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تایید صلاحیت نشدم، اما اصلاً پیگیری هم نخواهم کرد. شاید این خودخواهی باشد. اول از همه به آن ۸ نفری که برای شرکت در انتخابات تایید صلاحیت شده‌اند تبریک می‌گویم، بعد هم نمی‌دانم این کمیسیون تطبیق چه کسانی هستند!

بیشتر بخوانید:

نامزدهای نهایی انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری

وی ادامه داد: تردید ندارم کسانی که در کمیسیون تطبیق هستند، حداقل چند نفر آنها به لحاظ مدیریتی اگر بدتر از کوروش باقری نباشند، بهتر هم نیستند.

قهرمان سابق وزنه‌برداری جهان در سال ۲۰۰۱ با اشاره به اینکه با این وضعیت پرونده حضور در انتخابات پیش روی وزنه‌برداری بسته شده است، تصریح کرد: من در وهله اول نمی‌خواستم وارد انتخابات شوم، حالا هم دوست ندارم دلیل جلو آمدنم را بگویم، فقط از اتفاقی که رخ داد تعجب کردم، این موضوع سر سوزنی برای من ناراحتی به همراه نداشت. حتماً دوستان یک چیزهایی در وجود آن ۸ نفر دیگر دیده‌اند که در من ندیده‌اند. بهتر است این چیزها را از کمیسیون تطبیق بپرسید. به این موضوع اعتراضی ندارم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس