دادگر

رییس فدراسیون تیراندازی گفت: اگرچه تیراندازان در مسابقات هند سهمیه المپیک نگرفتند اما انتظارات را برآورده کردند.

به گزارش مشرق، علی دادگر در مورد عملکرد تیم ملی تیراندازی در جام جهانی هند بیان کرد: برای مسابقات هند تیم کامل و خوبی اعزام شد اگرچه سهمیه المپیک نگرفتیم اما انتظارات برآورده شد و ملی پوشان به نوعی بالاتر از انتظارات ما ظاهر شدند.

او ادامه داد: اولین بار در تپانچه ۲۵ متر بانوان مدال جهانی گرفتیم و مینا قربانی که خیلی تجربه بین المللی ندارد فینالیست شد و الهه احمدی رکورد جهان را تکرار کرد. این اتفاق این نوید را می‌دهد که روزهای خوبی پیش رو داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

ناکامی تیراندازان ایران در مسابقات جهانی

دادگر در مورد مشکل مهمات نیز، گفت: مشکل مهمات مشکل امروز و دیروز نیست و زمانی که فدراسیون اعتبارات داشت هم مشکل مهمات داشتیم الان که بی پولی و تحریم هست نیز این مشکل وجود دارد. تمام تلاشمان این است در ۱۰ ماه آینده روزهای خوبی پیش رو داشته باشیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این پرسش که با وجود این مشکلات نگرانی برای کسب سهمیه المپیک وجود دارد یا خیر، تاکید کرد: مشکلات فقط مربوط به من دادگر و فدراسیون تیراندازی نیست و تقریباً در همه عرصه‌ها در کشور مشکل هست. ما با حداقل‌ها به جنگ حداکثرها می‌رویم و به دنبال کسب سهمیه المپیک هستیم. کسب سهمیه المپیک دور از تصور نیست. من تعداد آن را پیش‌بینی نمی‌کنم اما قبلاً ۷-۸ سهمیه المپیک گرفته شده و ما هم سعی می‌کنیم حداقل انتظارات را برآورده کنیم.

او در مورد اردوی دورتموند نیز گفت: کارهای اولیه برای ویزای دورتموند انجام شده است اما اینکه تیم اعزام بشود یا نه و یا چند نفر بروند بستگی به کادر مربیگری دارد و ما با اضافه کردن الهام هاشمی سعی کردیم کادر تفنگ تقویت شود. اگر بنا بر این باشد اعزام دورتموند انجام شود ۱۵ فروردین خواهد بود.

دادگر در مورد بودجه فدراسیون نیز اضافه کرد: بودجه سال ۹۷ ما به طور کامل پرداخت نشده است و حدود ۱۵ درصد باقی مانده است و امیدوارم تا پایان سال تخصیص پیدا کند. اگر تخصیص داده نشود بخشی از برنامه‌های ما را تحت الشعاع قرار می‌دهد و مجبوریم در برنامه‌ها و اعزام‌هایمان تجدید نظر کنیم و این بر روی کسب سهمیه المپیک سایه خواهد انداخت.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس