فیلم/ دیدار بطحایی با مراجع عظام تقلید

وزیر آموزش و پرورش گفت: با افزایش سه برابری اعتبارات عمرانی وزارت آموزش و پرورش در سال آینده کمبودهای تجهیزاتی مدارس کشور برطرف می‌شود.

به گزارش مشرق، سید محمد بطحائی امروز در جمع خبرنگاران از افزایش اعتبارات وزارت آموزش و پرورش در لایحه بودجه سال آینده خبر داد و اظهار داشت: در لایحه بودجه سال آینده اعتبارات عمرانی این وزارتخانه نسبت به امسال افزایش سه برابری دارد و با نگاه ویژه دولت و مجلس و تصویب لایحه بودجه، اعتبارات سال آینده افزایش خواهد یافت.

وی بیان کرد: با اختصاص این اعتبارات، به دنبال این هستیم تا کمبود تجهیزاتی مدارس برطرف شود و بخشی از اعتبارات عمرانی سال آینده برای تأمین وسایل گرمایشی و سرمایشی پیشرفته و نوین در مدارس هزینه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بطحایی: «سند ۲۰۳۰» به هیچ وجه در مدارس کشور اجرا نمی‌شود

آموزش و پرورش ۵۵ هزار نفر استخدام می‌کند

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تأمین وسایل خنک کننده در مناطق گرمسیری کشور در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته، افزود: در سال‌های گذشته کارهای خوبی در تأمین وسایل سرمایشی مناطق گرمسیری صورت گرفته، اما با آنچه باید باشد فاصله داریم.

بطحائی از فعالیت درسی مدارس تا آخرین روز کاری اسفندماه خبر داد و خاطرنشان کرد: همه فعالیت‌های آموزشی و پرورشی باید تا آخرین روز کاری سال استمرار داشته باشد که در این راستا والدین باید برنامه‌های سفر خود را به گونه‌ای تنظیم کنند تا لطمه‌ای به فعالیت تحصیلی دانش‌آموزان وارد نشود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس