کد خبر 937900
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰
کیهان نمایه

ای عوام! اگر به آنجا بروند چون هیچ هنر و تخصصی ندارند فقط باید مفت بخورند که آنها هم نان مفت به کسی نمی‌دهند! ولی اینجا که باشند، هم مفت می‌خورند و هم به نفع دشمنان وطنشان حرف مفت می‌زنند!

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: یکی از مدعیان اصلاحات در مصاحبه با روزنامه آرمان گفته است؛ «اگر می‌خواهیم کشوری باشیم که اقتصاد بین‌المللی داشته باشیم، باید روابط خود را با کشورهای مختلف از جمله آمریکا بهبود ببخشیم.»!


گفتم: مگر فاجعه برجام نتیجه مذاکره با آمریکا نبود؟! در این باره چه می‌گوید؟!


گفت: چه عرض کنم؟!


گفتم: آمریکا رسماً اعلام کرده که یکی از اهداف استراتژیکش براندازی جمهوری اسلامی ایران است. نظرش در این باره چیست؟!


گفت: اتفاقاً گفته است باید از انقلابی بودن هم دست بکشیم!


گفتم: این حرف‌ها و نظرات که دقیقاً و بی کم و کاست همان آرزوهای اعلام شده آمریکا و اسرائیل است. این‌جور آدم‌ها (!) با این عشق سوزانی که به آمریکا و اسرائیل دارند چرا به همانجا نمی‌روند؟!


گفت: ای عوام! اگر به آنجا بروند چون هیچ هنر و تخصصی ندارند فقط باید مفت بخورند که آنها هم نان مفت به کسی نمی‌دهند! ولی اینجا که باشند، هم مفت می‌خورند و هم به نفع دشمنان وطنشان حرف مفت می‌زنند! حالا غیر از دشمنان ایران و ایرانی‌ها کسی هم برای این حرف‌ها تره خُرد می‌کنه؟!


گفتم: یارو می‌گفت؛ رفتم بیمارستان روانی‌ها که شادشون کنم و شروع کردم حرکات عجیب و غریب درآوردن هیچکدوم نخندیدن، فرداش مسئولش زنگ زد تشکر کرد و گفت؛ خیلی روحیه گرفتن، شما که رفتید همه گفتن خدا رو شکر مثل اینا نیستیم!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
  5 0
  واقعا خدا رو صدهزار مرتبه شکر مثل اینا نیستیم
 • LB ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
  8 0
  خخخخ عالی مثل همیشه. دمت گرم