نتانیاهو نمایه

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با وزیر امور خارجه مغرب دیدار محرمانه‌ای داشته است.

به گزارش مشرق، خبرنگار شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی در گزارشی به ارتباط محرمانه رژیم صهیونیستی با مغرب (مراکش) اشاره کرد.

در گزارش این خبرنگار آمده است: «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل با «ناصر بوریطه» وزیر امور خارجه مراکش دیدار محرمانه‌ای داشته، این در حالی است که اسرائیل هیچ رابطه دیپلماتیکی با مراکش ندارد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات عادی‌سازی غیررسمی روابط عربستان و اسرائیل

یک مقام اسرائیلی به خبرنگار شبکه ۱۳ گفته است که این دیدار محرمانه با وزیر خارجه مغرب در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک و در ماه سپتامبر روی داده است.

در این دیدار، نتانیاهو تمایل خود برای عادی سازی روابط با مراکش و همچنین امکان سفر رسمی به این کشور همانند سفری که یک ماه پیش به سلطنت عمان داشت ابراز کرد.

بر اساس گفته این مقام اسرائیلی، در این دیدار نتانیاهو و وزیر امور خارجه مراکش درباره مقابله با ایران نیز گفت‌وگو کردند. چند هفته پیش از این دیدار، مراکش سفیر ایران در مراکش را از رباط اخراج کرده بود و سفیر خود در تهران را نیز فراخوانده بود.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی جزئیات این گزارش را رد نکرده و اعلام کرد: با کشورهایی که رابطه رسمی نداریم اظهار نظر انجام نمی‌شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس