کد خبر 935293
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
پلیس بحرین

در حالی که حدود یک هفته به سالروز آغاز خیزش مردمی در بحرین علیه ظلم و استبداد باقی مانده است آمادگی شهروندان این کشور برای بزرگداشت با شکوه این مراسم همچنان ادامه دارد.

به گزارش مشرق به نقل از رسانه‌های انقلابیون بحرینی، اهالی شهرک " کرباباد" در غرب منامه پایتخت بحرین برای اولین سالگرد شهادت چهار نفر از جوانان این منطقه در وسط دریا آماده می‌شوند. این جوانان بعد از اینکه تحت پیگیرد شدید از سوی مزدوران رژیم آل خلیفه قرار گرفتند قصد خروج از کشورشان را داشتند که در وسط دریا غرق شدند.

بر اساس این گزارش اهالی شهرک کرباباد با توزیع اعلامیه‌هایی در بین منازل و مراکز خرید فردا پنجشنبه هفتم فوریه را به همین مناسبت عزای عمومی اعلام کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

العریبی: تحویلم ندهید، در بحرین شکنجه‌ام می‌کنند!

از سوی دیگر مزدوران رژیم آل خلیفه پد ر شهید السید هاشم و سه شهروند بحرینی دیگر را که حکم آنها اخیراً توسط دادگاه‌های این رژیم صادر شده بود دستگیر کردند که این اقدام در راستای هدف قرار دادن خانواده‌های قربانیانی که شهید، اسیر یا مجروح تقدیم کرده‌اند صورت گرفته است.

۱۴ فوریه سالروز بزرگترین انقلاب مردمی بحرین است که با موج سرکوبگری رژیم آل خلیفه با حمایت حامیان منطقه‌ای و استکباری روبرو شده است اما ملت بحرین با وجود این سرکوبگری شدید، به راه خود برای دستیابی به خواسته‌هایشان ادامه می‌دهند، جریان‌ها و گروه‌های انقلابی بحرین از جمله جریان وفاداری اسلامی مردم را به ادامه اعتراضات مسالمت آمیز خود علیه رژیم آل خلیفه دعوت کرده‌اند.

حکم اعدام رژیم آل خلیفه علیه یک فعال بحرینی؛ حبس ابد برای ۲۲ نفر

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس