کد خبر 933762
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
قطار

رئیس دادگاه عمومی بخش کشکوییه رفسنجان از مرگ جوان رفسنجانی در اثر برخورد با قطار خبر داد و گفت: این جوان در هنگام وقوع حادثه بر روی ریل قطار مشغول سلفی گرفتن بوده است.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، اویس ریاحی در خصوص آخرین وضعیت پرونده مرگ جوان رفسنجانی در اثر برخورد با قطار گفت: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل شده است و در صورتی که تخلفی صورت گرفته باشد با عاملان حادثه برخورد قاطع قضائی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

علت خودکشی مرد جوان در مترو مشخص شد

ریاحی اظهار داشت: موضوع برای تعیین میزان درصد تقصیر طرفین به هیئت تخلفات راه آهن ارسال شده است و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: روز گذشته جوان رفسنجانی که برای تفریح و گرفتن عکس سلفی با دوستان خود بر روی ریل قطار قرار می گیرد با بی توجهی به نزدیک شدن قطار جان خود را از دست می دهد.

وی عنوان کرد: عصر روز گذشته ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه پنج جوان رفسنجانی برای تفریح و گرفتن عکس سلفی به روی ریل قطار احمدآباد بخش کشکوییه می روند که  پس از نزدیک شدن قطار، لوکوموتیوران با بوق های متعدد و علامت های هشدار آنان را مطلع می کند .

 ریاحی گفت: با هشدارها و علامت های لوکوموتیوران چهار نفر از روی ریل کنار می روند اما متأسفانه یک جوان ۲۸ ساله که بر روی دوربین خود متمرکز بوده است لحظه آخر متوجه نزدیک شدن قطار می‌شود و هنگام فرار لباس وی به قطار گیر می کند و متاسفانه روی ریل می افتد و جان خود را از دست می دهد.

 وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان می دهد سرعت قطار در لحظه ورود به حریم ایستگاه احمدآباد کشکوییه بیش از حد مجاز و قانونی بوده است و علیرغم اینکه امکان توقف داشته است متاسفانه ترمز نکرده است.

ریاحی با اشاره به اینکه این حادثه در حریم ایستگاه اتفاق افتاده است و آن منطقه محصور نبوده و نگهبانی هم حضور نداشته است بیان داشت: در همان ساعات اولیه حادثه تحقیقات ماجرا آغاز شد و در صورتیکه تخلفی صورت گرفته باشد با قاطعیت برخورد خواهد شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس