افشین داوری

مهدی مستجاب‌الدعوه، مسئول امور مجامع فدراسیون‌های وزارت ورزش در خصوص این که سرپرستان فدراسیون‌های والیبال و چوگان می‌توانند کاندیدای ریاست این فدراسیون شوند یا خیر، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش مشرق، مهدی مستجاب‌الدعوه در خصوص اینکه برگزاری انتخابات کدام فدراسیون‌ها در سال جاری قطعی شده است، اظهار داشت: ما منتظر هستیم استعلام‌های مربوط به مشاغل حساس کاندیداها را دریافت کنیم و پس از آن زمان برگزاری انتخابات فدراسیون‌ها را اعلام خواهیم کرد. در حال حاضر باید انتخابات هیئت‌های استانی که با سرپرست اداره شوند برگزار شود. هم وغم وزارت ورزش برگزار مجامع تا پایان سال است. هر با این شرایط برگزاری انتخابات هیچکدام از فدراسیون‌ها در سال جاری قطعی نشده است اما اگر همین امروز هم استعلام‌ها را دریافت کنیم آن را اعلام می‌کنیم.

وی ادامه داد: استعلام مشاغل حساس از حیطه وظایف وزارت ورزش خارج است. هر زمان این استعلام‌ها را دریافت کنیم نسبت به اعلام کاندیداهای تایید صلاحیت شده اقدام خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

وعده‌های توخالی چند فدراسیون برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸+ سند

مسئول امور مجامع فدراسیون‌های وزارت ورزش در خصوص اینکه چگونه سرپرست فدراسیون چوگان برای کاندیداتوری ریاست این فدراسیون ثبت‌نام کرده، تصریح کرد: هنوز کمیسیون تطبیق مدارک کاندیداهای ریاست فدراسیون چوگان تشکیل نشده است. بی‌غم که سرپرست این فدراسیون است نمی‌تواند کاندیدای ریاست فدراسیون چوگان شود.

مستجاب‌الدعوه در مورد اینکه آیا افشین داوری می‌تواند کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال شود، گفت: داوری نیز شرایطی مثل بی‌غم دارد و نمی‌تواند کاندیدای فدراسیون والیبال شود، مگر اینکه وزیر ورزش از اختیارات خود استفاده کند، چون وزیر دستور داده که هیچکدام از سرپرستان فدراسیون‌ها نمی‌توانند کاندیدا شوند و بنابراین خودش هم می‌تواند در این خصوص تصمیم دیگری را اتخاذ کند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس