کارگر قدیمی، سارق اموال صاحبکارش بود

سرکلانتر دهم پایتخت، از دستگیری سارق سابقه دار به اتهام سرقت از منزل صاحبکار سابق خود خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: بامداد روز گذشته ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه در جریان یک خبر در خصوص خرید و فروش اموال مسروقه در اطراف میدان شوش قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید

مادر؛ پسر سارقش را لو داد

سرقت ۶ میلیارد تومانی از داروخانه یک بیمارستان

وی افزود: پس از وصول این خبر، بلافاصله ماموران عملیات کلانتری به محل اعزام شده و تحقیقات اولیه در این خصوص آغاز شد که طی آن مشخص شد مردی جوان در حال فروش یک کارت عابر بانک مسروقه است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: این متهم در محل دستگیر شد و در بازجویی از وی مشخص شد این متهم اموال مسروقه ای شامل چهار فقره چک و هفت عدد کارت عابربانک مسروقه همراهش دارد.

وی بیان داشت: با انتقال متهم به کلانتری همدست این متهم نیز شناسایی شد و در حال تردد با یک دستگاه خودرو دستگیر شد که در بازرسی از خودروی وی تعدادی اموال مسروقه دیگر از جمله چهار عدد دستبند، یک ست پابند، النگو، هفت عدد انگشتر، پلاک طلا، چهار عدد گوشواره که همگی ۲۲۰ گرم وزن داشتند، کشف شد.

سرکلانتر دهم پلیس پایتخت، تصریح کرد:این متهم نیز در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر همدستی با متهم اصلی پرونده اعتراف و در ادامه شاکی پرونده به کلانتری دعوت و خودرو و اموال مسروقه با تنظیم صورتجلسه به وی بازپس داده شد.

وی ادامه داد: مالباخته همچنین اظهار داشت که یکی از سارقان از کارگران قدیمی اش است که یک سال قبل در کارگاه ایشان کار می کرده اما مدتی از وی خبر نداشته تا اینکه این سرقت واقع شده و او را در کلانتری دیده است.

سرهنگ جلیلیان، عنوان داشت: متهم در بازجویی های فنی به عمل آمده مدعی شد از مدت ها قبل و با توجه به شناختی که نسبت به صاحبکارش داشته است او را تعقیب می کرده و همه جا دنبالش بوده تا همه چیز را درباره او بداند تا اینکه امروز نقشه سرقت خود را با همدستش اجرایی می کند و بعد از دزدیدن کلید از داخل خودروی مالباخته، منزل وی را نیز سرقت می کند.

سرکلانتر دهم پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: ارزش اموال مکشوفه بیش از ۱۱۰ میلیون تومان است و نکته جالب اینکه متهم حتی از رمز عابربانک صاحبکار سابق خود نیز مطلع بوده و حتی می دانسته است که شب سرقت هیچکسی در خانه آنها حضور ندارد، او حتی با استفاده از عابربانک برای خودش گوشی تلفن همراه هوشمند نیز خریداری کرده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس