سالا

باشگاه کاردیف از پرداخت رقم قرارداد مهاجم جدیدش که در یک سانحه هوایی مفقودالاثر شده است خودداری کرد.

به گزارش مشرق، باشگاه کاردیف از پرداخت بخش اول ۱۵ میلیون پوند قرارداد خرید امیلیانو سالا از باشگاه نانت فرانسه خودداری کرده است.

هواپیمای حامل امیلیانو سالا، روز سه‌شنبه در مسیر پروازش از فرانسه به مقصد ولز بر فراز کانال مانش از صفحه رادار محو و ارتباطش با مرکز کنترل هوایی قطع شد. از آن روز تا کنون هیچ رد و نشانی از او یافت نشده است و در همین بحبوحه پرداخت رقم قرارداد انتقال او به کاردیف هم مسئله‌ساز شده است.

بیشتر بخوانید:

اعتراض مسی و ستارگان فوتبال به توقف جستجو برای یافتن سالا

قرار بود که باشگاه کاردیف بابت قسط اول خرید گران‌ترین بازیکن تاریخش ۶ میلیون یورو به نانت بپردازد اما گویا این باشگاه با ناپدید شدن مهاجم آرژانتینی از پرداخت این رقم خودداری کرده است. در همین حال باشگاه ژیروندین فرانسه، تیم سابق سالا هم حق رشد خود را از این قرارداد مطالبه کرده و مشخص نیست که این مسئله چگونه حل خواهد شد و چه کسی مسئول پرداخت خسارت به تیم‌های زیان دیده است.

باشگاه نانت بخش اول مبلغ فروش سالا را از کاردیف درخواست کرده اما باشگاه ولزی ممکن است از پرداخت رقم قرارداد سالا خودداری کند و دلیلش هم آن است که این باشگاه هیچ دخل و تصرفی در پروسه اداری جابجایی این بازیکن آرژانیتنی و شیوه سفر او به ولز نداشته است. این پروسه ظاهراً توسط مدیر برنامه‌های سالا و یک واسطه دیگر صورت گرفته است. والدمر کیتا، رئیس باشگاه نانت در این خصوص گفت: نمی‌خواهم در این وضعیت دراماتیک حرفی از پول بزنم. در حال حاضر ما هیچ چیزی مطالبه نمی‌کنیم. در مورد آینده هم ببینیم چه می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس