شریعتمداری: مشکلات امروز ما ناشی از نسخه لیبرالی است که برایمان پیاده کرده‌اند

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: مشکلات امروز ما ناشی از نسخه انقلاب نیست بلکه ناشی از نسخه لیبرالی است که برایمان پیاده کرده‌اند.

به گزارش مشرق، «حسین شریعتمداری» مدیر مسئول روزنامه کیهان در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ابوذر که امروز -۲۴ دی ماه- در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد، در سخنانی گفت: یادم هست وقتی ما را از زندان کمیته طاغوت به زندان عمومی منتقل کردند، چشمهایمان را بسته بودند. رسولی مرا به کنار آورد و گفت دیدید که همه جا در اختیار ما است. در این میان فقط خمینی شما مانده است و باید بدانی در طول این دوران خبرهایی در این باره می‌شنوی.

وی ادامه داد: آن زمان هیچکس تصوری از پیروزی انقلاب نداشت اما با پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف تاریخی پدیدار شد که دنیا را شوکه کرد اما امروز این نقطه تاریخ ساز هم هست. کسانی که می‌گویند انقلاب اسلامی در گذر ایام کمرنگ‌تر شده باید بگویند چرا کینه‌توزی دشمنان ما تندتر شده؟

بیشتر بخوانید:

اپل در دست تک‌تیرانداز کوبنده‌تر از جنگنده اف ۱۴

فیلم / افشاگری حسین شریعتمداری از پشت پرده یک فیلم مستند!

شریعتمداری اظهارداشت: خداوند در آسمان فرشتگان و در زمین بسیجیان را دارد. نمی‌دانم این جمله از کیست اما جای بسیج در رسانه خالی بود که به لطف خداوند و زحماتی که دوستان در بسیج کشیدند این هم محقق شد. خلاف تبلیغاتی که می‌شود بچه‌های حزب الهی در عرصه رسانه بسیار پیشرفته هستند و دشمن سعی می‌کند این نقطه را نادیده بگیرد. معتقدم دوستان رسانه‌ای باید عملیات روانی را بگذرانند.

وی در ادامه بیان داشت: این ترفند براین پایه استوار است که آنهایی که فکر می‌کنند دیدگاهشان در اقلیت است ترجیح می‌دهند دیدگاه خود را بیان نکنند. البته بزرگان مستثنی هستند. دشمن سعی می‌کند دیدگاه ما را در جامعه در اقلیت نشان دهد و اگر در این عرصه موفق شود که تاکنون نشده نتیجه این است که آدم‌های انقلابی در بیان دیدگاهشان تردید دارند. دشمن دیدگاهی که می‌خواهد بیان نشود را در اقلیت می‌برد و ما می‌توانیم با این دیدگاه مقابله کنیم.

مدیر مسئول روزنامه کیهان ادامه داد: به خاطر دارم در اتوبان تهران قم ۵۰ متر به ۵۰ متر عکس شهدا را گذاشته بودند که بعد از مدتی برداشتند. من در این زمینه سوال کردم گفتند حواس رانندگان را پرت می‌کند و باعث تصادف می‌شود. در چنین حالاتی نباید از حمله و تهمت دشمن بترسیم. حریف سعی می‌کند نیروهای خودی را منفعل کند و ما نباید در برابر آن مغلوب شویم.

وی با بیان اینکه امروزه مسائل منطقه مسایل داخلی ماست چراکه بسیج تکثیر شده است، عنوان داشت: در عرصه رسانه با جریانی روبرو هستیم که تابلوی خودی دارد اما شناسنامه خودی ندارد و این جریان پشتوانه ۴۰۰ ساله دارد. بنا بر این خلاف ادعای خودشان نیازی به تولید محتوا ندارند و از آنچه موجود است استفاده می‌کنند.

وی ضمن یادآوری خاطره‌ای از حضور خبرنگار آمریکایی در دفتر روزنامه کیهان گفت: این خبرنگار به ما گفت چیزی می‌گویم و اگر منتشرش کنید ناچار به تکذیب می‌شوم. او گفت روزنامه‌های اصلاح طلب همان چیزی را می‌گویند که ما می‌گوییم!. ما در حال حاضر در اوج اقتدار هستیم.

به نقطه ایده آل نرسیده‌ایم اما تا همین جا هم گام‌های بزرگی برداشته‌ایم که باید از آن مراقبت کنیم. در دوران داریوش دو سردار ایرانی بودند که در سپاه داریوش بودند اما برای اسکندر جاسوسی می‌کردند. داریوش بعد از مدتی آنها را کشت و گفت افرادی که برای ولی نعمت خود جاسوسی می‌کنند خیانت کارند.

وی ادامه داد: مشکلات امروز ما ناشی از نسخه انقلاب نیست. بلکه ناشی از نسخه لیبرالیستی است که برایمان پیاده کرده‌اند. امام خمینی (ره) می‌فرمایند تنها کسانی با ما هستند که طعم فقر را چشیده باشند. تکیه و تائید روی راهی که رفتیم ضرورت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
  6 2
  ای وای جدید بود. و جالب
 • IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
  16 0
  مردان خدا پردهٔ پندار دریدند یعنی همه جا غیر خدا یار ندیدند هر دست که دادند از آن دست گرفتند هر نکته که گفتند همان نکته شنیدند
 • IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
  13 1
  در عرصه رسانه با جریانی روبرو هستیم که تابلوی خودی دارد اما شناسنامه خودی ندارد
 • IR ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
  18 3
  مشکلات امروز ما ناشی از نسخه انقلاب نیست. بلکه ناشی از نسخه لیبرالیستی است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس